رزرو Toyota Innova Hycross از 25 نوامبر; قیمت ها در ژانویه


تویوتا به طور رسمی Innova Hycross جدید را برای بازار هند معرفی کرده است. این شرکت پذیرش پیش‌سفارش‌های MPV جدید را از 25 نوامبر آغاز خواهد کرد. انتظار می‌رود که قیمت تویوتا اینووا هایکراس جدید در نمایشگاه خودروی 2023 اعلام شود و احتمالاً تحویل در نیمه دوم ژانویه آغاز خواهد شد. .

قبل از هند، Innova جدید در 21 نوامبر در اندونزی عرضه خواهد شد که در آنجا Innova Zenix جدید نامیده می شود. Toyota Innova Hycross جدید با طراحی کاملاً جدید با چندین عنصر طراحی SUV مانند عرضه خواهد شد. در واقع، مدل جدید می تواند به عنوان یک کراس اوور MPV در هند شناخته شود. این خودرو دارای یک نمای جلوی برجسته شبیه به SUV است که به نظر می رسد از مدل های جهانی تویوتا از جمله کرولا کراس الهام گرفته شده است.

سانروف جدید تویوتا Innova Hycross

نمای جلو دارای جلوپنجره شش ضلعی بزرگتر و عمودی، راه اندازی جدید چراغ جلو با دو درج L شکل که واحد اصلی را در خود جای داده است، چین های قوی روی کاپوت و سپر تهاجمی که دارای محفظه های مثلثی برای چراغ مه شکن است. دارای قوس چرخ های بزرگ و خطوط شخصیت قوی در سراسر پانل جانبی است. تصاویر جاسوسی حاکی از آن است که نمای عقب Hycross جدید از Avanza MPV موجود در بازارهای جنوب آسیا الهام گرفته شده است. این خودرو دارای چراغ‌های عقب افقی با چراغ‌های ترمز LED و آلیاژهای 10 پره جدید خواهد بود.

تویوتا Innova Hycross جدید کاملاً متفاوت از Crysta فعلی خواهد بود. این بر روی پلت فرم جهانی TNGA-C که زیربنای کرولا کراس است، طراحی و توسعه یافته است. این یک پلت فرم تک چرخ محرک جلو است، در حالی که کریستا فعلی بر اساس شاسی قاب نردبانی RWD ساخته شده است. مدل جدید که احتمالاً حدود 4.7 متر طول دارد، احتمالاً فاصله بین دو محور 2850 میلی متر را ارائه می دهد. فاصله بین دو محور حدود 100 میلی متر بیشتر از مدل فعلی است و باید به فضای بیشتری در داخل کابین تبدیل شود.

تویوتا اندونزی در حال حاضر فضای داخلی Innova جدید را اذیت کرد، که بسیاری از ویژگی های اولیه را نشان می دهد. مدل جدید با سانروف پانوراما دو جداره بزرگ، دریچه‌های تهویه مطبوع روی سقف جانبی و روشنایی محیط ارائه می‌شود. برای سرگرمی سرنشینان عقب، Innova Hycross جدید با مانیتورهای عقب نصب شده در صندلی های جلو عرضه می شود. احتمالاً دارای ویژگی هایی مانند درب عقب برقی، صندلی های کاپیتان با عملکرد عثمانی، ترمز دستی الکترونیکی و دوربین 360 درجه است.

علاوه بر این، Toyota Innova Hycross جدید همچنین دارای حس ایمنی تویوتا است که فناوری ADAS است. این خودرو ویژگی هایی مانند سیستم پیش از برخورد، کروز کنترل پویا رادار، کمک ردیابی بین خطوط و نور بالا خودکار را ارائه می دهد. Hycross جدید با گزینه موتور دیزلی عرضه نمی شود، که حدس می زند که Innova Crysta فعلی در کنار مدل فعلی فروخته شود. مدل جدید به موتور 2.0 لیتری TNGA با فناوری هیبریدی قوی مجهز خواهد شد. علاوه بر آن، MPV همچنین یک موتور 2.0 لیتری NA بنزینی دریافت خواهد کرد.


رزرو Toyota Innova Hycross از 25 نوامبر; قیمت ها در ژانویه
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: