رنو، آلپاین و داچیا: در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 با هم ملاقات می کنند

فن داچیا

Boulogne-Billancourt، 17 سپتامبر 2018 – رنو، آلپاین و داچیا از 2 اکتبر 2018 در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 با شما دیدار خواهند کرد.

طراحی فرانسوی و ایزی لایف، au program chez Renault

با یک داستر جدید که در صدر فروش در اروپا قرار دارد، این نمایشگاه فرصتی برای داچیا خواهد بود تا محصولات جدید خود را ارائه کند و یک مسابقه طراحی در Sandero Stepway راه اندازی کند. همچنین از طرفداران این برند با سورپرایزی پذیرایی خواهد شد که نباید از دست بدهید. از 2 اکتبر در غرفه Dacia Hall 1 کشف می شود.

آلپاین، برندی که همه علاقه مندان به خودرو را به وجد می آورد، با تمام مدل های خود در جایگاه اختصاصی خود در سالن 1 حضور خواهد داشت. خانواده A110 با A110 Pure، دو A110 Légende و A110 GT4 کامل خواهند شد. آلپاین همچنین از 4 اکتبر در نمایشگاه تاریخی جاده های اسطوره ای با چندین مدل از این مجموعه در سالن 5.1 حضور خواهد داشت.

مدیران گروه و برند برای مصاحبه در دسترس خواهند بود. در تماس با بخش مطبوعات برای تعیین وقت درنگ نکنید.منبع

آلپاین، پرتره خانوادگی

سه شنبه 2 اکتبر ساعت 9:30 صبح به غرفه رنو (سالن 1) بیایید تا کنفرانس مطبوعاتی را دنبال کنید (همچنین به صورت زنده در وب سایت www.group.renault.com)

رنو در آغاز نمایشگاه با کنفرانس مطبوعاتی خود، از جدیدترین مفهوم ربات-خودرو ممتاز خود رونمایی خواهد کرد. این مفهوم، سه گانه ربات وسایل نقلیه را تکمیل می کند که خدمات حرکتی خودران و مشترک فردا را که در طول سال ارائه می شوند، بررسی می کنند. این اولین نمایش جهانی در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه 2 اکتبر ساعت 9:30 صبح در غرفه رنو (سالن 1) رونمایی خواهد شد.

رنو همچنین 120 سالگی خود را با برنامه ای جامع جشن می گیرد:

این نمایش همچنین فرصتی برای کشف خواهد بود کاجار جدید که به تازگی فاش شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: