رنو، داچیا و آلپاین برنده جوایز در سال 2020 چه خودرویی هستند؟ مراسم

استیو هانتینگفورد اظهار داشت:

او در مورد دومین برد پیاپی داستر توضیح داد:

استیو هانتینگفورد، سردبیر What Car? توضیح داد:

داچیا در دوبل با داستر و ساندرو

رنو ZOE در سال گذشته یک امتیاز قیمت را به دست آورد، اما این مدل بازنگری شده نشان دهنده چنان پیشرفتی است که بهترین خودروی الکتریکی کوچکی است که می توانید بخرید. با باتری بزرگتر، 192 مایل را در آزمایش برد واقعی ما طی کرد – حدود یک سوم بیشتر از نسل قبلی. علاوه بر این، به لطف شتاب سریع، هندلینگ آرام و سواری آرام در بزرگراه، در داخل کلاس‌تر و رانندگی لذت‌بخش‌تر است.

رنو ZOE جدید در چه خودروی 2020 پیروز شد؟ جوایز، کسب عنوان “بهترین خودروی الکتریکی” به طور کلی و کسب جوایز در بخش “بهترین خودروی الکتریکی” با کمتر از 30000 پوند. این موفقیت نشان دهنده هفتمین سال متوالی است که ZOE در سالانه چه ماشینی مورد تقدیر قرار گرفته است؟ مراسم

کلید جذابیت Alpine A110 که دوباره متولد شده است، ساختار پر وزن آن است. وزن آن یک چهارم تن کمتر از برخی رقبا است. این به نوبه خود به این معنی است که سیستم تعلیق آن نباید بیش از حد سفت باشد، لاستیک ها به خصوص پهن است و یا موتور آن بسیار قدرتمند است تا بتواند به همان خوبی عمل کند. با فرمانی که به طور مداوم در مورد سطح جاده صحبت می کند و حتی هزینه های قابل قبولی در کنار خود دارد، A110 به سادگی در بین خودروهای اسپورت بی نظیر است.منبع

Alpine A110 برای دومین سال متوالی با عنوان بهترین اسپورت سال معرفی شد. یک بار دیگر چه ماشینی را تحت تاثیر قرار داد؟ تیم با توانایی های پویا و قابلیت استفاده روزمره.

Alpine A110 برای دومین بار متوالی عنوان خودروی اسپرت سال را به خود اختصاص داد

جای تعجب نیست که ساندرو خودروی مورد علاقه ما با قیمت کمتر از 10000 پوند است، با توجه به اینکه قبلاً هفت خودرو را ادامه داده است؟ جوایز قیمتی به مانتو در داچیا HQ. با این حال، هیچ چیزی ظاهر نشده است که بتواند به مقدار خودرویی که برای پول شما ارائه می دهد، نزدیک شود. استیو هانتینگفورد در مورد موفقیت ساندرو گفت.

هفتمین موفقیت متوالی برای ZOE

لندن، انگلستان)، 15 ژانویه 2020 – چهار مدل رنو، داچیا و آلپاین دیروز در مراسم معتبر چه ماشینی جایزه گرفتند؟ مراسم از سال 1978 “چه ماشینی؟ مراسم خودروی سال یکی از معتبرترین مراسم در صنعت خودروسازی بریتانیا است.

خریدارانی که برای جابجایی خانواده خود به جای یک شاسی بلند سایز متوسط ​​نیاز دارند و بودجه آنها محدود است، داچیا داستر را دوست خواهند داشت. همانطور که از شرکت رومانیایی انتظار دارید، در ازای پول، مقدار زیادی خودرو با فضای زیاد سرنشین و یک صندوق عقب بزرگ دریافت می کنید. موتور بنزینی 1.3 لیتری توربوشارژ مورد نظر ما را انتخاب کنید و خودرویی خواهید داشت که به طرز خوشایندی تند و مقرون به صرفه است. همچنین به لطف سیستم تعلیق نرم خود، به ویژه در اطراف شهر، به خوبی سوار می شود.

داچیا در حال جشن گرفتن یک موفقیت مضاعف در What Car 2020 است؟ جوایز، با برنده شدن برای ساندرو و داستر. برای ساندرو، این یک هشتمین پیروزی متوالی باورنکردنی بود زیرا در رده «بهترین خودروی کوچک زیر 12000 پوند» به دست آورد، در حالی که داستر برای دومین سال سوار بر تروت، عنوان «بهترین شاسی بلند خانوادگی زیر 18000 پوند» را دریافت کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: