رنو، داچیا و آلپاین در چه خودرویی تجلیل شدند؟ 2020

لندن (بریتانیا)، 15 ژانویه 2020 – رنو، داچیا و آلپاین دیروز در مراسم اهدای جوایز معتبر What Car؟ از سال 1978، این نمایشگاه جوایز یکی از شناخته شده ترین نمایشگاه ها در صنعت خودرو بریتانیا بوده است.

جای تعجب نیست که ساندرو خودروی مورد علاقه ما با قیمت کمتر از 12000 پوند است: قبلاً هفت بار در این رده قهرمان شده است. امسال هم هیچ چیز با ارزش پول آن رقابت نمی کند، نظر استیو هانتینگفورد در مورد موفقیت ساندرو.

رنو ZOE جدید نشان دهنده چنان پیشرفتی است که همچنان بهترین خودروی الکتریکی کوچک موجود در بازار است. با باتری بزرگتر خود، 310 کیلومتر را در آزمایش برد واقعی ما طی کرد که یک سوم بیشتر از نسل قبلی است. طراحی داخلی ظریف تر است و شتاب پر جنب و جوش، هندلینگ خوب و رانندگی کنترل شده در بزرگراه لذت رانندگی لذت بخش تری را ارائه می دهد.

داچیا دوبل با داستر و ساندرو

داچیا با موفقیت مضاعف برای این نسخه 2020 What Car? Trophies خود را متمایز کرد. ساندرو هشتمین برد متوالی باورنکردنی را در رده “بهترین خودروی کوچک زیر 12000 پوند” به دست آورد، در حالی که داستر برای دومین سال متوالی “بهترین SUV خانوادگی زیر 18000 پوند” نام گرفت.

رنو ZOE جدید عنوان “بهترین خودروی الکتریکی” را به دست آورد و همچنین “بهترین خودروی الکتریکی زیر 30000 پوند” نام گرفت. ZOE برای هفتمین سال متوالی در مراسم What Car؟

ZOE هفت سال متوالی اهدا شد

آیا برای حمل و نقل خانواده خود به یک SUV سایز متوسط ​​نیاز دارید و بودجه شما محدود است؟ داستر را دوست خواهید داشت! طبق معمول داچیا، نسبت قیمت به عملکرد عالی است و فضای زیادی برای سرنشینان و یک صندوق عقب بزرگ به همراه دارد. موتور 1.3 لیتری توربو بنزینی را انتخاب کنید و خودرویی پر جنب و جوش و اقتصادی خواهید داشت. بدون فراموش کردن لذت رانندگی، به خصوص در شهر، به لطف سیستم تعلیق منعطف آن.

دومین عنوان “اسپرت خودروی سال” برای Alpine A110

آلپاین A110 برای دومین سال متوالی به عنوان خودروی اسپرت سال انتخاب شد. او یک بار دیگر تیم What Car را تحت تاثیر قرار داد؟ با پویایی و سهولت استفاده روزانه آن.

پور استیو هانتینگفورد:

نکته کلیدی در New A110 Alpine ساختار پر وزن آن است که یک چهارم تن سبک تر از برخی رقبا است. بنابراین، سیستم تعلیق آن برای دستیابی به چنین سطحی از عملکرد، نیازی به سفت و سخت بودن، لاستیک های آن به ویژه پهن و موتور آن بسیار قدرتمند نیست. A110 با فرمانی که دائماً با چسبندگی جاده ارتباط برقرار می‌کند و هزینه اجرای نسبتاً معقول، در بین خودروهای اسپورت بی‌رقیب است.منبع

استیو هانتینگفورد، سردبیر What Car? توضیح :

او همچنین درباره پیروزی داستر توضیح می دهد:


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: