رنو، شریک حماسه جنگ ستارگان (TM).

برای ردیابی آخرین رنو و جنگ ستارگان TM اخبار، خود را به www.renault.fr/star-wars انتقال دهیدمنبع

Boulogne-Billancourt، 15 نوامبر 2017: رنو مفتخر است که همکاری خود را با Star Wars اعلام می کند TM . هر دو شرکت اشتیاق به نوآوری، تاریخ شکوفا و جهان بین نسلی دارند که در طول اعصار وجود دارد.

رنو برای پشتیبانی از انتشار دو جنگ ستارگان بعدی به این ماجراجویی پیوست TM فیلم‌های جنگ ستارگان: آخرین JEDI و SOLO: A STAR WARS STORY به ترتیب برای 13 دسامبر 2017 و 23 می 2018 برنامه ریزی شده‌اند.

خاویر مارتینه، SVP Marketing، فرانسه
ما از این همکاری بسیار خرسندیم. جنگ ستارگان TM و رنو هر دو در دوران جوانی ما تأثیر زیادی بر زندگی بسیاری از ما گذاشتند و تلاش می‌کردند تا زندگی روزمره را تا حد امکان تجربه کنند. برای برند رنو، این فرصتی هیجان‌انگیز برای ارائه تجربیات بدیع به عموم هم در مراکز فروش و هم از طریق رسانه‌های ارتباطی مختلف است. به علاوه، این یک همکاری بلندمدت است که قرار است تا تابستان 2018 ادامه داشته باشد. شگفتی‌های زیادی در انتظار جنگ ستارگان است. TM و طرفداران رنو.”

• شبکه فروش رنو هویت بصری جنگ ستارگان: آخرین JEDI را منعکس خواهد کرد
• ماجراجویانی که از نمایندگی های آینده ما بازدید می کنند ممکن است برنده جنگ ستارگان دیجیتال شوند TM بسته ها یا سفر دونفره برای ردیابی فیلم جنگ ستارگان: آخرین جدای
• نمایش خصوصی جنگ ستارگان: آخرین JEDI سازماندهی خواهد شد

رنو در اقدامی بی‌سابقه تصمیم به تغییر موقت لوگوی خود برای ادای احترام به دنیای جنگ ستارگان گرفته است. TM که دوران کودکی بسیاری را به طور غیرقابل حذفی رقم زد و همچنان زندگی روزمره ما را مسحور می کند.

در 6 دسامبر، رنو کمپینی را در فرانسه راه‌اندازی می‌کند که موضوع آن “شروع” خواهد بود. با الهام از جنگ ستارگان: آخرین JEDI، مشتریان را به کشف نیروی لمس فرانسوی دعوت می کند:

چندی پیش، در کهکشانی بسیار بسیار نزدیک…


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: