رنو آرکانا جدید، کوپه SUV هیبریدی برای اروپا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی Arkana در اروپا، کیت مطبوعاتی را در اینجا کشف کنید

رنو آرکانا جدید به یک پیشنهاد هیبریدی جدید در بخش خود با موتورهای هیبریدی E-TECH 140 اسب بخاری و موتورهای میکرو هیبریدی 1.3 TCe 140 و TCe 160 مجهز شده است. فناوری E-TECH Hybrid که قبلاً به کلیو، کپچر و مگان مجهز شده است، یک نوآوری رنو است که موضوع بیش از 150 حق ثبت اختراع بوده و بر اساس تجربه گروه در خودروهای الکتریکی و F1 است.

رنو آرکانا جدید با ترکیبی از سیالیت، ظرافت و استحکام، قوانین سنتی بازار SUV در اروپا را به چالش می‌کشد، با طرحی که قبلاً برای خودروهای برند ممتاز در نظر گرفته شده بود. اولین مورد برای یک تولید کننده عمومی! این پیشنهاد جدید، که مکمل طیف کامپکت رنو (مگان، کاجار و سنیک) است، بخشی از بازار SUV به سرعت در حال رشد در سراسر جهان است.

فضای داخلی رنو آرکانا جدید هم از نظر جادار بودن و هم از نظر حجم بار برای خانواده ها در نظر گرفته شده است. رنو آرکانا جدید که به لطف دو صفحه نمایش خود به یکی از بزرگترین نمایشگرها در رده خود مجهز شده است، دارای یک ایستگاه راننده با فناوری پیشرفته است که بر کیفیت و راحتی تأکید دارد.منبع رنو آرکانا جدید در نیمه اول سال 2021 در اروپا عرضه خواهد شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: