رنو آرکانا جدید: اسپرت، هیبریدی و جادار

با New Arkana، رنو نسل جدید SUV با شخصیت هیبریدی قوی، هم از نظر سبک و هم از نظر موتورهایش ارائه می دهد. بنابراین، ترکیبی از موقعیت رانندگی بالا و اطمینان‌بخش، فضای بزرگ و حجم کم صندوق عقب، با یک سبک اسپرت متمایز و مبتکرانه، نوید رویکردی جدید به SUV با احساسات و پویایی بیشتر را می‌دهد، و در صورت دریافت این خودرو قاطع‌تر خواهد شد. برچسب طراحی RS Line. همچنین ایمنی را با حداکثر امتیاز 5 ستاره در تست تصادف Euro NCAP به خطر نمی اندازد. در عین حال، از طیف وسیعی از موتورهای هیبریدی متعدد از جمله موتور ابتکاری 145 اسب بخار E-TECH Hybrid و موتورهای 1.3 TCe 12V میکرو هیبریداسیون آن در نسخه های 140 اسب بخار و 160 اسب بخار (از اکتبر 2021) بهره می برد.

با آرکانا، رنو بار دیگر نشان می دهد که فرهنگ مدرنیته و نوآوری بخشی از ریشه های آن است. ترکیبی از هر نظر، آرکانا کدهای SUV را به طور هماهنگ با سبکی کاملاً اسپورت ترکیب می کند و پویایی و تطبیق پذیری استفاده را با هم ترکیب می کند. این خودرو جان تازه‌ای به بخش عمومی شاسی‌بلندهای کامپکت می‌بخشد که امروزه در اروپا کاملاً مرکزی است. آرکانا که قاطعانه به سمت آینده چرخیده است، تجربه رانندگی بی سابقه ای را به لطف موتورهای خود که همگی مجهز به فناوری هیبریداسیون هستند، ارائه می دهد، که البته در راس آن، سیستم نوآورانه هیبریدی E-TECH، تضمین لذت ترکیبی از رانندگی است. انتشار کمتر CO2 و مصرف سوخت.
فرانسوا لوران، مدیر برنامه آرکانامنبع

رنو آرکانا جدید در کارخانه بوسان (کره جنوبی) در کنار XM3 رنو سامسونگ موتورز تولید می شود. باز شدن سفارشات در مارس 2021 برای بازاریابی، بسته به بازار، از مارس برای نسخه های TCe و از ژوئن برای نسخه E-TECH Hybrid انجام می شود.

رنو آرکانا جدید انتظارات بسیار متنوع بازارهای بین المللی را برآورده می کند. این نشان دهنده بعد بین المللی گروه رنو و توانایی آن در تسریع تسخیر بازارهای جدید است. این وسیله نقلیه جهانی از نظر فنی با

بازارها در اروپا، New Arkana بر اساس پلتفرم ماژولار CMF-B اتحاد، که آخرین نسل های Clio و Captur روی آن توسعه یافته اند، ساخته شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: