رنو آرکانا جدید: جادار، اسپرت، هیبریدی

با نیو آرکانا، رنو نسل جدیدی از شاسی‌بلند را با فناوری هیبریدی بسیار پیشرفته، هم از نظر شکل و هم از نظر عملکرد، به ارمغان می‌آورد – موقعیت رانندگی اطمینان‌بخش، جادار، بدون رها کردن ظرفیت صندوق بار و سبکی متمایز و نوآورانه. این تجربه رانندگی هیجان‌انگیزتر و پاسخگوتر را تضمین می‌کند، به خصوص با طراحی تریم RS Line. همچنین با حداکثر امتیاز 5 ستاره در تست های تصادف Euro NCAP هیچ گونه سازشی در ایمنی ایجاد نمی کند. در عین حال، می تواند چندین نوع موتور با آخرین فناوری تمام هیبریدی – E-TECH Hybrid 145 اسب بخار – و موتورهای 1.3 TCe میکرو هیبریدی 12 ولتی خود حمل کند، البته نسخه های 140 و 160 اسب بخاری (تا کنون) اکتبر 2021).

مانند رنو سامسونگ موتورز XM3، رنو آرکانا جدید نیز در کارخانه بوسان (کره جنوبی) ساخته خواهد شد. گروه قرار است در مارس 2021 سفارشات را برای عرضه بسته به بازارها، تا پایان ماه مارس برای نسخه های TCe و از ژوئن برای نسخه هیبریدی E-TECH آغاز کند.

آرکانا نمونه دیگری از این است که چگونه مدرنیته و نوآوری ریشه در DNA رنو دارد. این خودرو در هر سطحی ترکیبی است و کدهای SUV را با جذابیت مثبت اسپورت ترکیب می کند و پاسخگویی را با تطبیق پذیری ترکیب می کند. این خودرو انگیزه ای تازه به بخش اصلی شاسی بلندهای کامپکت که هسته اصلی بازار اروپا هستند، به ارمغان می آورد. موتورهای فن آوری هیبریدی آرکانا به وضوح آینده نگر هستند و تجربه رانندگی منحصر به فردی را ارائه می دهند، با سیستم نوآورانه E-TECH Hybrid در بالای محدوده، لذت رانندگی را در ترکیب با کاهش انتشار CO2 و بهبود بهره وری سوخت تضمین می کند.
فرانسوا لوران، مدیر برنامه آرکانامنبع

رنو آرکانا جدید برای برآورده کردن انتظارات بسیار متنوع بازارهای بین المللی طراحی شده است. این رویکرد جهانی گروه رنو و ظرفیت آن برای فتح بازارهای جدید را نشان می دهد. این یک وسیله نقلیه در سراسر جهان است، با ویژگی های فنی متناسب با هر بازار. در اروپا، New Arkana بر اساس پلتفرم ماژولار CMF-B اتحاد ساخته شده است که در آخرین نسل های Clio و Captur نیز ارائه شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: