رنو آسترال، کمپین بین المللی برای کارآمدترین موتور در کلاس خود


رنو استرالیا از بهترین فناوری بهره می برد (32 کمک رانندگی، 4Control پیشرفته با 4 فرمان، لینک openR و صفحه نمایش 24 اینچی تعاملی آن)، اما نقطه قوت واقعی آن موتور هیبریدی کامل E-Tech با 200 اسب بخار است. یکی از بهترین نسبت های مصرف/عملکرد موجود در بازار را ارائه می دهد. بی رقیب در رده خود و بدون کاهش لذت رانندگی.

آرنو بلونی، مدیر ارشد بازاریابی جهانی

“Austral با کارآمدترین موتور هیبریدی در رده خود، به رنو اجازه می دهد تا پیشنهاد SUV خود را در بخش C تجدید کند، با محصولی که جاه طلبی های خود را برآورده می کند و قلب بازار اروپا را هدف قرار می دهد. ».

برای نشان دادن کارایی موتور جدید رنو استرالیا، رنو و Publicis Conseil کمپینی را برای همراهی با این راه اندازی بین المللی طراحی کرده اند: موتور.

امروزه، خودروسازان در مورد راحتی، ارگونومی، اتصال، حجم صندوق عقب … اما به ندرت در مورد موتور صحبت می کنند. با این حال موتور قلب یک ماشین باقی می ماند.
بنابراین هنگامی که رنو، در راه اندازی استرالیا، یکی از کارآمدترین موتورهای هیبریدی را در رده خود دارد – رانندگی الکتریکی تا 130 کیلومتر در ساعت، تا 80٪ رانندگی الکتریکی در شهر، مصرف فقط از 4.6 لیتر در 100 کیلومتر، باید ستاره فیلم باشه…

یک چهارراه در غروب. در مرکز آن، پارچه ای که در باد موج می زند، شبح یک ماشین را ترسیم می کند. پارچه عقب می نشیند و رنو استرال را به طرز چشمگیری نمایان می کند. قدرتمند و قانونی. در حالی که توسط موسیقی جابجا می‌شویم، شاهد باله‌ای مجلل هستیم که در آن ربات‌ها به آرامی رنو استرال را تکه‌به‌قسمت «تجزیه‌کننده» می‌کنند تا قلب آن را که در وسط تصویر قرار دارد، آشکار کنند: موتورش…

این فیلم سرشار از رمز و راز و شعر است که در آن ساختارشکنی سبک و رویایی به DNA رنو استرال، یعنی موتور هیبریدی کامل E-Tech آن منتهی می شود، با نام مناسب «دیگر مهم نیست»، اسطوره ای ترین تصنیف های رنو پشتیبانی می شود. گروه افسانه ای آمریکایی متالیکا، عنوانی که توسط Scala & Kolacny Brothers بازبینی شده است.
این ارکستراسیون مجدد مینیمالیستی و فوق العاده ظریف – یک گروه کر زنانه، یک پیانو و برخی تنظیم های زهی – به کل فیلم احساسی اثیری و همه در تعلیق بی انتها می دهد.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: