رنو آسترال جدید: انقلاب داخلی

محفظه سرنشین نیو رنو آسترال هم از نظر طراحی پویا و هم از لحاظ توجه به رفاه و کیفیت داخل هواپیما مورد توجه تیم طراحی رنو بوده است. کابینی که از فناوری OpenR نهایت بهره را می برد.

یک پیله جادار و مدولار

آگنتا دالگرن، مدیر پروژه طراحی رنو:

برای تکمیل جنبه “پیله” محفظه مسافر، یک پارچه پارچه خالدار کل سقف و ستون های شیشه جلو را می پوشاند. صندلی ها از نظر راحتی مورد توجه ویژه قرار گرفتند. بنابراین، در جلو، هر سرنشین دارای فضای وسیع ارگونومیک و راحت است. در عقب، قابلیت سکونت از عدم وجود تونل انتقال سود می برد. ماژولار و همه کاره، رنو آسترال جدید دارای یک صندلی نیمکت عقب کشویی و تاشو از طریق یک دکمه ساده در صندوق عقب است. صندلی های جلو که برای برقراری ارتباط طراحی شده اند، در قسمت بالایی خود مخروطی شده اند تا ارتباط بین سرنشینان جلو و عقب را تسهیل کنند.

رابط OpenR Link مجهز به جدیدترین راه حل های متصل و هوشمند، دارای Android Auto و Apple CarPlay و همچنین جستجوی Google و مرورگر Google Maps است. 90 درصد از عملکردهایی که هر روز نیاز دارید فقط با یک یا دو کلیک فاصله دارند. صفحه نمایش OpenR روان، آسان برای استفاده مانند یک گوشی هوشمند، چندین سال است که یکی از نوآوری های اصلی رنو از نظر فناوری داخلی بوده است.منبع

با کار با سیستم Google Automotive Services، فناوری پیشرفته آن میزان درخشندگی و میزان بازتاب بهینه‌ای را ارائه می‌دهد که به داشبورد بدون گیره اجازه می‌دهد. فضا را آزاد می کند و جلوه شناور بسیار مدرنی به کل می دهد. در همان نگرانی برای خلوص بصری، صفحه نمایش دارای دریچه های مرکزی عمودی محتاط، یک کانتور صفحه نمایش فوق العاده نازک و هم سطح است. فرمان مربعی شکل با کمی صاف شدن در وسط، برای اولویت دادن به لذت رانندگی طراحی شده است و در عین حال خوانایی کامل صفحه داشبورد را ارائه می دهد. این بخشی جدایی ناپذیر از تجربه حسی و بصری کابین است.

فضای داخلی جدید رنو استرالیا ماژولار است. فضاهای ذخیره سازی اختصاصی زیادی وجود دارد که با یک تکیه گاه کشویی بزرگ شروع می شود که می تواند ذخیره سازی را ارتقا دهد یا استفاده از سیستم چندرسانه ای OpenR Link را تسهیل کند. این کنسول دو فضای ذخیره سازی بزرگ را در خود جای داده و با یک فضای اختصاصی مانند یک کیس از گوشی هوشمند شما مراقبت می کند، جایی که می توان آن را به صورت القایی شارژ کرد. با فضای ذخیره سازی آن که در اطراف کابین پراکنده شده است، رنو آسترال جدید بیش از 30 لیتر فضای ذخیره سازی را ارائه می دهد.

مسافران که در یک کابین خلبان راحت و ایمن نصب شده اند، زمان زیادی برای لذت بردن از یک تجربه شگفت انگیز با صفحه نمایش بزرگ OpenR دارند. این قطعه مرکزی کابین یکی از بزرگترین صفحه نمایش های موجود در بازار، یکی از اصلی ترین ها و بدون شک ارگونومیک ترین است. با کنار هم قرار دادن داشبورد با صفحه نمایش مرکزی، از طریق یک پنل L شکل، صفحه نمایش 24.3 اینچی (774 سانتی متر مربع) را ارائه می دهد. به در دید و در دسترس آسان، شهودی و متصل، این رابط تمام عملکردهای خودرو را گرد هم می آورد و این امکان را فراهم می کند که به طور قابل توجهی محفظه سرنشینان را ساده کنید.

طراحی داخلی رنو آسترال جدید از سنت SUV ها پیروی می کند، اما در نگاه اول با کنسول مرکزی بلند و عریض خود به نام “کنسول راحتی بزرگ” متمایز می شود. معماری داشبورد به گونه ای طراحی شده است که جلوه ای از ظرافت و عرض ایجاد کند، کار اتصال با پانل های درب احساس کابینت را برای سرنشینان جلو ایجاد کرده است. در ترکیب با نوارهای نسبتاً بلند درب، احساس امنیت را برای سرنشینان ایجاد می کند. طراحی کلی از خطوط مایل پیروی می کند که پویایی را به کل می آورد.

زمانی که ما فضای داخلی رنو استرالیایی جدید را ایجاد کردیم، لایت‌موتیف‌های ما درک فضا، طراحی پویا و احساس محافظت بود. همه دنبال شاخص دانش آموزان از کیفیت ما به نتیجه افتخار می کنیم: رنو استرال جدید پیله ای را ارائه می دهد که به همان اندازه راحت و فنی است. در قلب این تجربه، بهره مندی از کابین خلبان به همان اندازه که آرامش بخش است، مسافران از احساس فضای مشترک و فضای فردی لذت می برند.

راحتی و تکنولوژی در خدمت کاربر


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: