رنو آسترال جدید: شاسی بلند تکنو “موج جدید” در حال آزمایش است

Nouvel Austral که در کارخانه فوق مدرن پالنسیا در اسپانیا تولید می شود، تحت کنترل های شدید در تمام مراحل تولید خود قرار دارد. از انتخاب مواد گرفته تا کنترل عملکردها، از طریق مونتاژ قطعات و رنگ آمیزی، هیچ چیز به شانس واگذار نمی شود. با نزدیک به هزار معیار ارزیابی شده در طراحی خودرو توسط کارشناسان داخلی و گروهی از مصرف کنندگان خارجی، کیفیت و دوام در قلب مشخصات آن قرار دارد.

در خط مقدم مدرنیته، New Austral دارای 32 کمک رانندگی (ADAS)، تنظیمات MULTI-SENSE و 4CONTROL Advanced، سومین نسل از سیستم فرمان چهار چرخ است که توسط رنو توسعه یافته است. بسیاری از فناوری‌های مفید، فعال و هوشمند برای راحتی، لذت و ایمنی سرنشینان آن.

«نیو آسترال با یکی از بهترین سیستم‌های اطلاعات سرگرمی در بازار و کارآمدترین موتور هیبریدی در جهان، به رنو اجازه می‌دهد تا پیشنهاد SUV خود را در بخش C تجدید کند، با محصولی که جاه‌طلبی‌هایش را برآورده می‌کند و به قلب می‌پردازد. بازار اروپا »

لوکا دی میو، مدیرعامل رنومنبع

در فرانسه، سفارش‌های جدید رنو استرالیا از سپتامبر 2022 آغاز شده است. تحویل از دسامبر 2022 آغاز خواهد شد.

با این روحیه، New Austral یک طراحی بیرونی ورزشی و تکنولوژیکی را به نمایش می‌گذارد که تمام کدهای خودروهای SUV را در خود جای داده است. محدوده آن حول سه پایان است: Equilibre، Techno و Iconic. همچنین برای اولین بار در یک خودروی رنو، یک نسخه اسپریت آلپاین با ظاهری اسپرت را ارائه می‌کند که در دو روکش بالاتر موجود است.

بنابراین، رنو استرالیا جدید کاملاً با برنامه استراتژیک رنولوشن مطابقت دارد. نام آن، تداعی کننده جنوب و فضاهای باز گسترده، نوید یک زمینه نامحدود از امکانات، با ژن های این برند طنین انداز می شود. یک برند گرم و مدرن در خدمت مشتریان خود است تا تجربه ای بهتر از زندگی را به آنها ارائه دهد.

اولین خودروی رنو که بر روی پلت فرم نسل سوم CMF-CD طراحی شده است که به طور مشترک در اتحاد توسعه داده شده است، New Austral نسخه جدیدی از سیستم E-TECH “Full Hybrid” را ارائه می دهد، هر دو قدرتمندتر و کارآمدتر، و دو موتور بنزینی ملایم. هیبریدی 48 ولت و 12 ولت. فناوری‌های مختلف برق‌رسانی برای محدوده‌ای که همه استفاده‌ها را برای افراد و ناوگان پوشش می‌دهد.

فضای داخلی پیشرفته و پیشرفته New Austral آسایشی را ارائه می دهد که شایسته مدل های خانوادگی است که تاریخ رنو را مشخص کرده اند. صفحه نمایش OpenR که جواهر فضای داخلی سخاوتمندانه و دلپذیر آن است، نمایش داده های داشبورد را با ناوبری و چند رسانه ای ترکیب می کند و بهترین سرویس ها و برنامه های Google را یکپارچه می کند. دو صفحه نمایش بزرگ 12 اینچی مورب آن که صفحه نمایش 9.3 اینچی هدآپ به آن اضافه شده است، در مجموع نزدیک به 1000 سانتی متر مساحت دارد.2 برای یک تجربه رانندگی بصری، همه جانبه و متصل.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: