رنو آسترال: کمپین بین المللی برای کارآمدترین موتور در رده خود

امروزه خودروسازان در مورد راحتی، ارگونومی، اتصال، فضای صندوق بار… اما به ندرت درباره موتور صحبت می کنند. با این حال موتور قلب یک ماشین باقی می ماند.
بنابراین، هنگامی که رنو استرالیا را با یکی از کارآمدترین موتورهای هیبریدی در کلاس خود عرضه می کند – رانندگی الکتریکی تا سرعت 130 کیلومتر بر ساعت (تقریباً 80 مایل در ساعت) و حداکثر 80 درصد رانندگی الکتریکی در شهر، مصرف به 4.6 لیتر در 100 کیلومتر کاهش می یابد (تقریباً. 51 mpg)، باید ستاره فیلم می شد.

آرنو بلونی، مدیر ارشد بازاریابی رنو جهانی می گوید

Austral با کارآمدترین موتور هیبریدی در رده خود، رنو را قادر می‌سازد تا محصولات SUV خود را تجدید کند. در بخش C با محصولی که با جاه طلبی های آن مطابقت دارد و قلب بازار اروپا را هدف قرار می دهد.

در غروب یک چهارراه خالی شهری وجود دارد. در مرکز آن پارچه ای وجود دارد که در باد تکان می خورد که شکل یک ماشین را می کشد. این پارچه توسط باد پرده برداری می کند و به شکلی دیدنی رنو استرال در زیر آن قرار می گیرد. قدرتمند و قانونی. از آن زمان به بعد، تکه تکه، شاهد تخریب ماشین توسط روبات ها هستیم. ما که توسط موسیقی کنار گذاشته شده‌ایم، شاهد باله‌ای مجلل هستیم که در آن ماشین به آرامی از هم جدا می‌شود تا قطعه مرکزی، که در وسط تصویر قرار دارد: موتور آن، رونمایی شود.

رنو آسترال از فناوری‌های پیشرفته (32 سیستم کمک راننده پیشرفته، 4CONTROL پیشرفته با 4 فرمان، لینک openR و صفحه‌نمایش تعاملی 24 اینچی آن) استفاده می‌کند، اما قدرت واقعی آن E-Tech با قدرت 200 اسب بخار است. موتور هیبریدی یکی از بهترین نسبت های مصرف/عملکرد موجود در بازار را ارائه می دهد. رنو آسترال در سگمنت خود بی‌رقیب باقی می‌ماند و لذت رانندگی را به خطر نمی‌اندازد.

این فیلم اسرارآمیز و شاعرانه، که در آن ساختارشکنی سبک و رویایی به DNA رنو استرال، یعنی موتور هیبریدی E-Tech آن منتهی می‌شود، زیربنای آن با نام مناسب «دیگر مهم نیست»، اسطوره‌ای‌ترین تصنیف ساخته شده است. گروه افسانه‌ای آمریکایی متالیکا، آهنگی که توسط اسکالا و برادران کولاکنی بازبینی شده است.
این ارکستراسیون مجدد مینیمالیستی و فوق العاده ظریف – یک گروه کر زنانه، یک پیانو و چند تنظیم زهی – به کل فیلم احساسی اثیری و تعلیق بی زمان می دهد.منبع

رنو و Publicis Conseil برای نشان دادن کارایی موتورسازی خود، یک کمپین تبلیغاتی برای حمایت از راه اندازی Austral: Engine طراحی کرده اند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: