رنو از خودروی مفهومی الکتریکی MORPHOZ خود رونمایی کرد

این خودروی آینده نگر نمایانگر دیدگاه رنو در مورد شخصی و قابل اشتراک گذاری است تحرک الکتریکی در سال های پس از 2025. نامیده می شود مورفوز. و از پلتفرم الکتریکی ماژولار جدید اتحاد CMF-EV استفاده می کند تا چندین پیکربندی را نه تنها از قدرت، ظرفیت و برد، بلکه گزینه های کاربر و فضای بوت نیز ارائه دهد.منبع

MORPHOZ خودروهای الکتریکی آینده ما با عملکرد بالا را مشخص می کند. پلت فرم مدولار اختصاصی CMF-EV عملکرد الکتریکی خودرو را بهینه می‌کند و فاصله بین دو محور بلند با کف صاف و چرخ‌هایی که در هر 4 گوشه رد شده‌اند، امکانات جدیدی را برای طراحی چشمگیر و فضای بیشتر ارائه می‌دهند.

بسته مطبوعاتی دیجیتال را مشاهده کنید

مفهوم MORPHOZ از لحاظ ماژولار بودن، نوآورانه در طراحی، انسان محور از طریق توانایی اش در تسهیل اشتراک گذاری و مبادله، کاملاً تجسم LIVINGTECH جدید است.TM فلسفه طراحی رنو فناوری در همه اشکال آن – طراحی، هوشمندی روی برد، اتصال، چیدمان داخلی – یک تجربه سفر جدید را برای همه کاربران وسیله نقلیه ارائه می کند. از تجربه روزمره تا آخر هفته و تعطیلات. مفهوم MORPHOZ یک تجربه واقعی است.

Gilles Normand، SVP، وسایل نقلیه الکتریکی و خدمات تحرک، گروه رنو

Laurens van den Acker، EVP، شرکت طراحی گروه رنو

کانسپت MORPHOZ که به DNA برند وفادار است، گلبرگ خانوادگی استراتژی طراحی «گل زندگی» رنو را تجسم می‌دهد که بر اساس مراحل زندگی یک فرد است. با این حال، این صرفاً یک دیدگاه اکتشافی از تحرک نیست. در طراحی، جزئیات و ارائه داخلی خود، همچنین از خانواده جدیدی از مدل های برقی رنو برای سال های آینده خبر می دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: