رنو از دو کارگردان اولیویه ناکاچه و اریک تولدانو برای جدیدترین فیلم تبلیغاتی خود “Electricity” دعوت می کند.

فیلم ElectriCity که در کارخانه Douai گرفته شده است در فرانسه در اکران های کوچک و بزرگ نمایش داده می شود. پس از پیش نمایش آن برای بازیگران و کارمندان خوشه برق، این فیلم از 10 آوریل در صفحه کوچک نمایش داده می شود، قبل از اینکه از 4 می در تمام سینماهای هاوتز دوفرانس اکران شود.

کارگردانان اولیویه ناکاچه و اریک تولدانو: چیزی که ما را در این همکاری با رنو ترغیب کرد، همکاری با بازیگران غیرحرفه‌ای بود. این یک تجربه عالی بود که به ما اجازه داد 3 روز در کارخانه Douai غوطه ور شویم. ما توانستیم تمام مراحل ساخت مگان E-Tech الکتریکی جدید، کار و تخصص بی‌نظیر کارمندان رنو را کشف کرده و غرور آنها را احساس کنیم.

روایت با یک سرنخ نادرست شروع می شود. دوربین چندین کاراکتر را دنبال می‌کند که با صدای آن مشغول هستند فضای عجیب و غریب (دیوید بووی) و صدایی که شمارش معکوس دارد. همه چیز نشان می دهد که آنها برای یک ماجراجویی فضایی، یک پرواز قریب الوقوع آماده می شوند تا در نهایت نشان دهند که چالش رنو فضا نیست، بلکه سرمایه گذاری و تولید در اینجا، در فرانسه، در Douai، Ruitz و Maubeuge است. یک پیام و تعهد قوی، با توجه به اخبار، بیش از هر زمان دیگری.

فیلمی برای صفحه نمایش کوچک و بزرگمنبع

همکاری با الیور ناکاچه و اریک تولدانو واضح بود. آنها نگاه بسیار خوشبینانه ای به جامعه دارند و به کار با غیر بازیگران عادت دارند. آنها در این فیلم توانستند احساس و غرور کارکنان رنو را که در بخش برق رنو کار می کنند، منتقل کنند.

چقدر باعث افتخار است که ببینیم کارمندان ما نقش اصلی را با اشتیاق بازی می کنند، که توسط استعداد کارگردانان اولیویه ناکاچه و اریک تولدانو برجسته شده است! ساخت یک مدل صنعتی قوی و جذاب برای تولید خودروهای برقی مقرون به صرفه و سودآور در فرانسه در Douai، Maubeuge و Ruitz امکان پذیر است و ما قصد داریم آن را با شرکای خود در سراسر زنجیره ارزش خودروهای الکتریکی ثابت کنیم. با ElectriCity، چالش ما اینجاست، در فرانسه!

لوسیانو بیوندو، مدیر صنعتی بخش برق

رنو برای ادای احترام به خوشه برق، تصمیم گرفته است با کارگردانان اولیویه ناکاچه و اریک تولدانو برای ساخت جدیدترین فیلم خود “Electricity” با هدف تجسم عصر صنعتی جدید تمام الکتریکی در Hauts-de به نیروها بپیوندد. – فرانسه، با رنو مگان E-Tech جدید برقی در ردیف جلو.

آرنو بلونی، مدیر ارشد بازاریابی جهانی رنو

فیلم جدید “برق”.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: