رنو از مدل KOLEOS سال 2021 و قیمت آن برای فرانسه رونمایی کرد

bbaystiv8f-phpfxsskgمنبع

از نظر رنگ ها و مواد، Koleos دارای رنگ بیرونی جدید هایلند خاکستری و فضای داخلی چرمی جدید است. این تودوزی چرمی جدید Riviera Camel که از سطح تریم Intens در دسترس است، با درج‌های چوب قهوه‌ای روی پانل‌های در و داشبورد نیز ارائه می‌شود تا حسی واقعی در داخل Koleos ایجاد کند.

در ارتباط با سیستم چهار چرخ متحرک، کنترل فرود در تپه اکنون به عنوان یک آپشن در Koleos در دسترس است. این دستگاه که روی موتور دیزلی Blue dCi 190 4×4 X-Tronic موجود است، بین 5 تا 30 کیلومتر در ساعت کار می کند و سرعت فرود کولئوس را بدون استفاده از پدال ترمز محدود می کند. ایده آل برای رانندگی خارج از جاده، به راننده اجازه می دهد تا تنها در مسیر خود تمرکز کند.

spynr8uchy-phprankx4

با این مدل سال 2021، رنو کولئوس محدوده خود را نیز ساده می کند، که اکنون از پایان Intens با 41600 یورو با احتساب مالیات شروع می شود. موتور بنزینی TCe 160 که به تازگی در زیر کاپوت معرفی شده است، همراه با گیربکس 7 سرعته EDC، با انتشار تنها 153 گرم CO2 در کیلومتر، راحتی و آرامش را ارائه می دهد. علاوه بر این، تمام موتورهای Koleos (TCe 160 EDC FAP & Blue dCi 190 4×4 X-Tronic) با استاندارد Euro6 DFull مطابقت دارند.

رنو کولئوس برای مدل سال 2021 خود از یک امضای نورپردازی جدید با چراغ های جلو و عقب با استفاده از فناوری 100٪ LED در همه نسخه ها استفاده می کند. چراغ های جلو LED 25% عملکرد روشنایی بهتری نسبت به فناوری هالوژن ارائه می دهند و در عین حال مصرف انرژی را تا 10% کاهش می دهند. در عقب، چراغ های سه بعدی LED عقب دارای نشانگرهای چرخش پویا از نمای Intens هستند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: