رنو از Alaskan ICE Edition رونمایی کرد، یک خودروی نمایشی با طراحی پیشرفته که سری محدودی را معرفی می کند که از سپتامبر به بازار می آید.

  • Renault Alaskan ICE Edition، در رنگ سفید یخچالی خود، با خطوط بیرونی سیاه و قرمز تضاد دارد. Alaskan ICE Edition مجهز به a انحصاری طراحی طلا با سقف سخت ، برای افزایش حجم ذخیره سازی و محافظت از بار و به نوارهای کناری سبک سیاه . رینگ‌های آلومینیومی مشکی 18 اینچی، اطراف گلگیرها و لاستیک‌های همه‌جانبه، طراحی باشکوه و مستحکم آن را تقویت می‌کنند. در داخل، سیستم صوتی کانونی با 6 بلندگوی استریو Focal، کیفیت صدای بهتری را ارائه می دهد.
  • رنو آلاسکان هنوز هم متمایز است طراحی عضلانی آن، با قسمت جلویی پر انرژی و خطوط ورزشی، و موتور رنو 2.3 لیتری dCi آن، کم مصرف ترین و مقرون به صرفه ترین است در بخش آن
  • با Alaskan، یک حرفه ای از یک تخلیه کننده سخاوتمندانه (2.5 متر) سود می برد 2 )، از یک بار بیش از 1 تن ، یک استثنایی ظرفیت بکسل 3.5 تن و قابلیت های وحشتناک در همه زمین. فضای داخلی 5 صندلی، جادار و راحت ارائه می دهد.
  • آلاسکا از مویینگی و تخصص بهره می برد شبکه رنو در اروپا (نزدیک به 9000 نقطه فروش) و قدرت شبکه Renault Pro+ (نزدیک به 500 مرکز در اروپا) برای برآورده کردن انتظارات خاص مشتریان حرفه ای.
  • سوئیس اولین کشوری خواهد بود که این سری محدود Alaskan ICE Edition را به بازار عرضه می کند. آلاسکان از سپتامبر 2017 در اروپا وارد بازار شده است.
نمایشگاه خودروی ژنو 2019: رنو نسخه ICE آلاسکا را رونمایی کرد

The post رنو از Alaskan ICE Edition رونمایی کرد، یک خودروی نمایشی با طراحی پیشرفته که سری محدودی را معرفی می‌کند که از سپتامبر به بازار می‌آید اولین بار در اتاق خبر رنو ظاهر شد: بیانیه‌های مطبوعاتی، کیت‌های مطبوعاتی، مقالات، عکس‌ها، ویدئوها.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: