رنو از Alaskan ICE Edition رونمایی کرد، یک خودروی نمایشی با طراحی پیشرفته که سری محدودی را معرفی می کند که از سپتامبر در دسترس خواهد بود.

  • Renault Alaskan ICE Edition، در رنگ سفید یخچالی خود، در تضاد با خطوط بیرونی سیاه و قرمز است. Alaskan ICE Edition مجهز به طراحی منحصر به فرد سقف سخت دو رنگ برای افزایش حجم ذخیره سازی و محافظت از بار و میله های جانبی به سبک مشکی . رینگ‌های آلومینیومی 18 اینچی مشکی، بال‌های اطراف و لاستیک‌های آفرود، طراحی باشکوه و مستحکم آن را تقویت می‌کنند. در داخل، سیستم صوتی کانونی با 6 بلندگوی استریو فوکال کیفیت صدای بهتری را ارائه می دهد.
  • رنو آلاسکان همچنان به خاطر خود متمایز است طراحی عضلانی ، با قسمت جلویی پر انرژی و خطوط ورزشی و آن موتور 2.3 لیتری رنو dCi، کم مصرف ترین و مقرون به صرفه ترین در بخش خود
  • با Alaskan، یک حرفه ای از یک سطل سخاوتمندانه (2.5 متر) سود می برد 2 ) محموله بیش از 1 تن ، استثنایی ظرفیت یدک کشی 3.5 تن و قابلیت های فوق العاده خارج از جاده. فضای داخلی 5 مکان جادار و راحت ارائه می دهد.
  • آلاسکا از مویینگی و تخصص بهره می برد شبکه رنو در اروپا (نزدیک به 9000 نقطه فروش) و قدرت شبکه Renault Pro+ (نزدیک به 500 مرکز در اروپا) برای برآورده کردن انتظارات خاص مشتریان حرفه ای.
  • سوئیس اولین کشوری خواهد بود که این نسخه محدود Alaskan ICE Edition را به بازار عرضه می کند. آلاسکا از سپتامبر 2017 وارد بازار اروپا شده است.
نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو 2019: رنو از نسخه آلاسکا ICE رونمایی کرد

The post رنو از Alaskan ICE Edition رونمایی کرد، یک خودروی نمایشی با طراحی پیشرفته که سری محدودی را معرفی می‌کند که از سپتامبر در دسترس خواهد بود، اولین بار در اتاق خبر رنو ظاهر شد: Communiqués de presse، Dossiers de Presse، مقالات، عکس‌ها، ویدیوها.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: