رنو اسپیس چهل و سومین مراسم سزار را تصعید می کند

رنو و سینما: 120 سال عشق! خاستگاه این پیوند به سال 1898 برمی گردد، زمانی که برادران لومیر اولین استودیوهای فیلم خود را در نزدیکی کارخانه های رنو در ایله سگوین در بولون-بیلانکورت راه اندازی کردند. این دو خانواده پیوندهای منحصر به فردی ایجاد می کنند که برند الماس را به شریک مورد علاقه بازیگران و کارگردانان تبدیل می کند. از آن زمان، هر سال حدود چهل وسیله نقلیه در 200 محصول تلویزیونی و فیلم به نمایش درآمده است. رنو همچنین شریک Unifrance، گلدن گلوب و کارگاه های Beaune، و همچنین جشنواره های کن، دوویل، لیون لومیر، آلپ دوهوئز، کابورگ و آنگولم است.

سزار 2018: نامزدها… این شب تحت علامت خنده در تصویر استاد تشریفات، کمدین مانو پایت، و همچنین احساس با ادای احترام به ژان مورو قرار می گیرد. امسال، 5 فیلم نامزد آکادمی هنر و تکنیک سینما برجسته هستند: 120 ضربه در دقیقه توسط رابین کامپیلو، خداحافظ آنجا از آلبر دوپونتل، Le sens de la fête توسط اریک تولدانو و اولیویه ناکاچه، باربارا از متیو آمالریک و پتی. پایسان اثر هوبرت چاروئل. سزار برای بهترین فیلم، سزار برای بهترین بازیگر مرد، سزار برای بهترین امید زن… 22 برنده جایزه خواهند گرفت. ژولیت بینوش، شارلوت گینزبورگ، کارین ویار، دانیل اوتویل، ژان پیر باکری، لویی گارل، لوران لافیت… مورد نزدیک شدن قرار می‌گیرند. یک سزار افتخار به پنه لوپه کروز بازیگر برای تمام دوران حرفه ای خود اهدا خواهد شد.

گروه رنو که از سال 1898 تولیدکننده خودرو است، یک گروه بین المللی است که در 127 کشور جهان حضور دارد و در سال 2017 نزدیک به 3.76 میلیون دستگاه خودرو فروخته است. اکنون بیش از 120000 کارمند دارد، 36 سایت تولیدی و 12700 نقطه فروش در سراسر جهان دارد. این گروه برای رویارویی با چالش های تکنولوژیکی عمده آینده و دنبال کردن استراتژی رشد سودآور خود، بر توسعه بین المللی خود متکی است. این خودرو بر مکمل بودن پنج برند خود (رنو، داچیا، رنو سامسونگ موتورز، آلپاین و لادا)، خودروهای الکتریکی و اتحاد منحصر به فرد خود با نیسان و میتسوبیشی متکی است. رنو با یک تیم جدید در فرمول 1 و تعهد قوی به فرمول E، موتوراسپرت را به وسیله ای برای نوآوری و آگاهی از برند تبدیل می کند.منبع

Boulogne-Billancourt، 26 فوریه 2018 – رنو شب نمادین سینمای فرانسه را برای یازدهمین سال متوالی در 2 مارس 2018 همراهی خواهد کرد. Renault Espace Initiale Paris که به دلیل ظرافت و طراحی آینده‌نگر خود متمایز است، تجربه بی‌سابقه‌ای از رفاه را برای مسافران خود فراهم می‌کند: صندلی‌های «راحتی بالا»، چرم ناپا با دانه کامل، پنجره‌های چند لایه و غیره.

درباره گروه رنو


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: