رنو اکنون آمازون موزیک را به مشتریان خود ارائه می دهد

همزمان با عرضه Megane E-Tech Electrique که رابط کاربری جدید OpenR Link را افتتاح می کند، رنو در حال پیوستن به نیروهای آمازون موزیک برای ارائه یک تجربه موزیکال در خودروهای جدید سازنده

آمازون موزیک با رابط OpenR Link در دسترس است

پیشنهاد2 بر روی آخرین نسل از خودروهای رنو مجهز به سیستم OpenR Link در آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و بریتانیا در دسترس خواهد بود. این اپلیکیشن در تمامی خودروهای مجهز به سیستم OpenR Link در دسترس خواهد بود.

2به طور خودکار از 9.99 پوند در ماه تمدید می شود. فقط برای مشتریان خودروهای پشتیبانی شده OpenR Link و مشتریان جدید Amazon Music Unlimited واجد شرایط است. شرایط اعمال می شود. آمازون، آمازون موزیک و همه علائم مرتبط، علائم تجاری Amazon.com، Inc. یا شرکت های وابسته به آن هستند.منبع

1مشتریان می توانند پیشنهاد موسیقی آمازون خود را از فضای MyRenault خود بیابند و به محض فعال شدن پیشنهاد 6 ماهه، اشتراک خود را دریافت کنند. آنها می توانند برنامه خود را از تغییر مسیر MyRenault یا مستقیماً در داخل وسیله نقلیه دانلود کنند. این پیشنهاد فقط برای هر کاربر جدیدی اعمال می شود که برای اولین بار در Amazon Music Unlimited مشترک شود و از MyRenault استفاده کرده باشد.

با این همکاری، رنو و آمازون موزیک می‌خواهند تجربه مشتری را با امکان لذت بردن از میلیون‌ها آهنگ و هزاران لیست پخش مستقیماً از رابط OpenR Link بهبود بخشند. مشتریان رنو که به آمازون موزیک نامحدود گوش می دهند به کاتالوگ بیش از 90 میلیون آهنگ موجود با کیفیت بالا (HD) نیز دسترسی خواهند داشت.

رنو و آمازون موزیک با هم در حال تغییر نحوه یافتن و گوش دادن به موسیقی در خودرو توسط مشتریان هستند. برای اولین بار اپلیکیشن آمازون موزیک به صورت رایگان در اپلیکیشن My Renault Mobile قابل دانلود است1. با Amazon Music، اعضای Prime به گوش دادن بدون آگهی به 2 میلیون آهنگ بدون هزینه اضافی برای اشتراک خود دسترسی دارند. شنوندگان همچنین می توانند از خدمات اشتراک ممتاز، Amazon Music Unlimited استفاده کنند که دسترسی به بیش از 90 میلیون آهنگ و آخرین نسخه ها را فراهم می کند. مشتریان همچنین به مجموعه‌ای از بهترین لیست‌های پخش و ایستگاه‌ها در آمازون موزیک دسترسی رایگان دارند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: