رنو با رنو کانگو و رنو اکسپرس جدید بخش وانت ها را انقلابی می کند

ون کانگو جدید تنوع بی نظیری از بدنه و موتور را ارائه می دهد. این خودرو در دو طول و با گیربکس دستی و گیربکس اتوماتیک در نسخه های دیزلی، بنزینی و برقی عرضه خواهد شد. حجم مفید آن از 3.3 تا 3.9 m³ در نسخه استاندارد و از 4.2 تا 4.9 m³ در نسخه بلند متغیر است.

* کشورهای بازاریابی بین المللی در ابتدای سال 2021 مشخص خواهند شد.منبع

ون اکسپرس جدید کدهای سبک برند رنو را به نمایش می گذارد و بدین ترتیب استحکام و مدرنیته را بیان می کند. داخلی جدید مجهز به صندلی‌های تقویت‌شده، کیفیت و راحتی را در کشتی به ارمغان می‌آورد. توجه ویژه ای به فضای ذخیره سازی و ارگونومی شده است. بهترین سطح ذخیره سازی در رده خود (48 لیتر) و همچنین حجم بارگیری 3.3 تا 3.7 متر مکعب را ارائه می دهد.

ون کانگو جدید خود را با طراحی بیرونی عضلانی تر تحمیل می کند. قسمت جلو با یک خط کرومی بین جلوپنجره و سپر جلو کاملاً بازطراحی و عمودی شده است. نیو کانگو ون با کناره‌های مجسمه‌سازی‌شده و شانه‌های مشخص، به لطف پرداخت‌های پیچیده و درج‌های کرومی خود، به سطح بالایی تبدیل می‌شود. فضای داخلی کاملاً جدید آن یک داشبورد افقی با فضای ذخیره‌سازی فراوان ارائه می‌کند. صندلی های جدید و کاملاً بازطراحی شده راحتی و دوام بیشتری را برای استفاده فشرده فراهم می کنند.

کانگو جدید، فضای ترکیبی زیبا و جادار، مجهز به پنج صندلی واقعی، با طراحی مجدد، راحتی و تجهیزات بیشتر و وسایل کمک رانندگی جدید، نیازهای خانواده ها و قبایل پویا را کاملا برآورده می کند. بنابراین تمام قابلیت های هوشمندانه خود را از نظر ماژولار بودن حفظ می کند، که در بین مشتریان حرفه ای (اداره، مقامات محلی و انجمن ها) نیز محبوب است.

ون اکسپرس جدید، ون کاربردی و کارآمد، به ویژه برای کارآفرینان جوان و ناوگان کوچک که به دنبال بهترین نسبت قیمت/عملکرد با رفع نیازهای ضروری خود هستند، مورد توجه قرار گرفته است.

با نوآوری عمده اش دسترسی آسان جانبی و با قفسه داخلی آسان، New Kangoo Van انقلابی در شیوه کار ایجاد می کند.

  • دسترسی آسان جانبی : این نوآوری به ویژه در مرکز شهر کاربردی است، این نوآوری به مشتری اجازه می دهد تا به راحتی به بار خود دسترسی داشته باشد، صرف نظر از محدودیت های پارکینگ. با حذف ستون مرکزی، New Kangoo Van با 1416 میلی متر (دو برابر نسخه قبلی خود) وسیع ترین دسترسی جانبی را در بازار ارائه می دهد.
  • قفسه داخلی آسان : یک نوآوری دیگر، این قفسه سقفی داخلی جمع شونده این امکان را فراهم می کند تا اجسام بلند و حجیم را به بالای سر مسافر منتقل کنید و در نتیجه فضای روی زمین را آزاد کنید.

وانت جدید کانگو دارای سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK و کمک های رانندگی جدید از جمله آینه دید عقب دیجیتال داخلی است. نمای عقب دائمی. این سیستم تایید شده جدید دید عقب عالی را فراهم می کند و در وسایل نقلیه پانل عملی است. سایر ویژگی های جدید: کنترل پایداری ضربه دستیار چرخش تریلر و ترمز اضطراری فعال AEBS (سیستم ترمز اضطراری پیشرفته).

New Kangoo Van، ون نوآورانه با سبکی ورزشی و پویا، هدف اصلی آن ناوگان، صنعتگران و بازرگانان خواستار است که به دنبال یک وسیله نقلیه سفارشی، مجهز به آخرین فن آوری ها در خدمت حرفه ای ها هستند.

وانت جدید کانگو و وانت جدید اکسپرس: قدرت Renault Pro+ برای حرفه ای ها

  • رنو که بیش از 120 سال در بازار خودروهای تجاری سبک متخصص است، تمام دانش خود را با ارائه برند Renault Pro+، خودروهای تجاری سبک و خدمات سفارشی و همچنین شبکه اختصاصی 650 تجارتی در جهان
  • گروه رنو از سال 1998 پیشتاز اروپا در زمینه خودروهای ون و وانت بوده است.هفتم سال متوالی
  • رنو همچنین پیشگام و پیشرو در خودروهای برقی در اروپا برای مدل 9 استهفتم سال متوالی، با تقریباً یک خودروی الکتریکی از هر دو. از سال 2011، Kangoo ZE با بیش از 50000 دستگاه Kangoo ZE تا به امروز، پرفروش‌ترین خودروی برقی در اروپا بوده است.
  • رنو تا سال 2022 کل مجموعه وانت و وانت های خود را برقی خواهد کرد.

New Express Van و New Express در کارخانه رنو در طنجه مراکش تولید خواهند شد.
ون اکسپرس جدید در اروپا و در سطح بین المللی به بازار عرضه خواهد شد.*
New Express در سطح بین المللی*، خارج از اروپا عرضه خواهد شد.

New Express، فضای ترکیبی همه کاره و اقتصادی، پنج صندلی واقعی و حجم بار زیادی را ارائه می دهد. هدف آن کارآفرینان برای استفاده ترکیبی (حرفه ای و خانوادگی) و همچنین صنعتگران و بازرگانان است.

وانت اکسپرس جدید از سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK استفاده می کند و وسایل کمکی رانندگی مانند دستیار نظارت بر دید عقب را ارائه می دهد. کمک دید عقبهشدار نقطه کور هشدار نقطه کور، کمک پارک جلو و عقب کمک پارک جلو و عقب، بدون فراموش کردن آینه با زاویه باز آینه دید عریض.

رنو بار دیگر با نیو کانگو و نیو اکسپرس در بخش ون و فضای کامبیس متحول می شود. این مدل های تکمیلی جدید پاسخگویی به نیازهای مختلف افراد حرفه ای و افراد را ممکن می سازد. کانگو با فروش بیش از 4 میلیون دستگاه از سال 1997، خودرویی نمادین است. رنو با نوآوری Easy Side Access در New Kangoo Van شگفتی ایجاد می‌کند تا بارگیری جانبی را تسهیل کند. Kangoo Van و Kangoo جدید هر دو در یک نسخه الکتریکی ارائه می شوند تا با چالش های حمل و نقل شهری روبرو شوند.
مارک ساتکلیف، مدیر بخش وسایل نقلیه تجاری اتحاد

New Kangoo Van و New Kangoo در کارخانه رنو در Maubeuge فرانسه تولید خواهند شد. آنها در اروپا و بین المللی به بازار عرضه خواهند شد.*


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: