رنو با موتورهای جدید یک مدل منحصر به فرد و غنی شده را ارائه می دهد

« همیشه با گوش دادن به مشتریان، در حال توسعه وسایل نقلیه خود هستیم تا نیازهای مشتریان خود را بهتر برآورده کنیم. Espace، Koléos و Talisman با طراحی کاملاً تحسین شده، راحتی، ظرافت و توجه به جزئیات را ارائه می دهند. ما مفتخریم که امروز موتورهای جدید Blue dCi و TCe FAP را به شما معرفی کنیم. همراه با شاسی فرمان 4 چرخ 4-CONTROL، لذت رانندگی عالی را فراهم می کنند و در عین حال مصرف سوخت کنترل شده ای را ارائه می دهند. »
گیوم برتیه – مدیر بخش بازرگانی D/Eمنبع گروه رنو نسل جدیدی از موتورهای بنزینی و دیزلی را در Talisman – saloon and estate – و Espace معرفی می کند. این موتورهای جدید با کارایی بیشتر و رانندگی دلپذیرتر، از فناوری هایی برای کاهش انتشار آلاینده ها استفاده می کنند که آنها را قادر می سازد با آخرین استانداردهای کنترل آلودگی اروپا (Euro 6) مطابقت داشته باشند:

گروه رنو برای برآورده ساختن نیازهای مشتریان خود، مجموعه ای منحصربفرد را ارائه می دهد که تمام بخش های بازار را با کراس اوور اسپیس، شاسی بلند کولئوس، سدان تالیسمان و نسخه استیت آن پوشش می دهد. این وسایل نقلیه خدمات پیشرفته ای را در تمام سطوح ارائه می دهند:


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: