رنو بخش ون را با رنو کانگو و رنو اکسپرس کاملاً جدید انقلابی می کند.

اکسپرس کاملاً جدید، فضای ترکیبی همه کاره و اقتصادی، پنج صندلی واقعی و حجم بار زیادی را ارائه می دهد. هدف آن کارآفرینان برای استفاده مختلط (حرفه ای و خانوادگی) و همچنین صنعتگران و تجار است.

وانت کاملا جدید کانگو و کانگو کاملا جدید در کارخانه Maubeuge رنو در فرانسه تولید خواهند شد. آنها در اروپا و بازارهای بین المللی عرضه خواهند شد.*

وانت کاملا جدید کانگو دارای سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK و کمک های رانندگی جدید از جمله نمای عقب دائمی آینه داخلی دیجیتال این سیستم تایید شده جدید دید بسیار خوبی از عقب را فراهم می کند و در خودروهای باکلید راحت است. سایر ویژگی های جدید عبارتند از دستیار چرخش تریلر، کنترل پایداری ترمز و ترمز فعال اضطراری پیشرفته AEBS.

ون کاملا جدید کانگو و ون کاملا جدید اکسپرس: قدرت Renault Pro+ برای حرفه ای ها

  • رنو به عنوان متخصص در بازار LCV برای بیش از 120 سال، تمام دانش خود را با ارائه، با نام تجاری Renault Pro+، LCV ها و خدمات سفارشی و شبکه اختصاصی 650 فروشگاه در سراسر جهان، در خدمت حرفه ای ها قرار می دهد.
  • رنو از سال 1998 برای بیست و یکمین سال متوالی رهبر اروپا در زمینه ون و مینی ون بوده است.
  • رنو همچنین برای نهمین سال متوالی پیشگام و پیشرو در خودروهای LCV الکتریکی در اروپا است و تقریباً از هر دو LCV برقی یک فروخته می شود. از سال 2011، Kangoo ZE با بیش از 50000 کانگو ZE، پرفروش‌ترین LCV الکتریکی در اروپا است.
  • رنو تا سال 2022 تمام وانت ها و مینی ون های خود را برقی خواهد کرد.

با نوآوری عمده اش دسترسی آسان جانبی و قفسه داخلی آسانون کاملا جدید Kangoo وان بارگذاری و دسترسی را متحول می کند:

  • دسترسی آسان جانبی: این نوآوری به ویژه در مراکز شهر راحت است، این نوآوری به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی به بارهای خود بدون توجه به محدودیت های پارکینگ دسترسی داشته باشند. ون کاملا جدید کانگو با پاک کردن ستون مرکزی، وسیع ترین دسترسی جانبی موجود در بازار را با 1416 میلی متر (دو برابر اندازه نسخه قبلی خود) ارائه می دهد.
  • قفسه داخلی آسان: این گالری داخلی جمع شونده ابداع دیگری است که به اجسام طولانی و حجیم اجازه می دهد تا در ارتفاع بالا حمل شوند و فضای کف را آزاد کنند.

اکسپرس ون کاملا جدید و اکسپرس کاملا جدید در کارخانه رنو در طنجه مراکش تولید خواهند شد.
ون اکسپرس کاملا جدید در اروپا و بازارهای بین المللی عرضه خواهد شد.
اکسپرس کاملاً جدید در بازارهای بین المللی*، خارج از اروپا عرضه خواهد شد.

ون اکسپرس کاملا جدید کدهای سبک برند رنو را به نمایش می گذارد که بیانگر استحکام و مدرنیته است. داخلی جدید مجهز به صندلی‌های تقویت‌شده، کیفیت و راحتی را در کشتی به ارمغان می‌آورد. توجه ویژه ای به فضاهای ذخیره سازی و ارگونومی شده است. بهترین سطح ذخیره سازی در رده خود (48 لیتر) و حجم بارگیری از 3.3 تا 3.7 متر مکعب را ارائه می دهد.

ون کاملا جدید کانگو تنوع بی نظیری از اندازه بدنه و موتور را ارائه می دهد. این خودرو در دو طول و با گیربکس دستی و اتوماتیک در نسخه های دیزلی، بنزینی و برقی عرضه خواهد شد. حجم مفید آن از 3.3 تا 3.9 m³ در نسخه استاندارد و از 4.2 تا 4.9 m³ در نسخه بلند متغیر است.

رنو بار دیگر با کانگوی کاملا جدید و اکسپرس کاملاً جدید، انقلابی در بخش ون و فضای ترکیبی ایجاد می کند. این مدل های تکمیلی جدید نیازهای متنوع افراد حرفه ای و افراد را برآورده می کند. کانگو با بیش از 4 میلیون دستگاه فروخته شده از سال 1997، خودرویی نمادین است. رنو با نوآوری Easy Side Access در وانت کاملاً جدید کانگو شگفتی ایجاد می کند تا بارگیری جانبی را تسهیل کند. Kangoo Van و Kangoo کاملاً جدید هر دو در یک نسخه الکتریکی ارائه می‌شوند تا با چالش‌های حرکت شهری روبرو شوند.
مارک ساتکلیف، SVP، واحد تجاری اتحاد LCV.

ون اکسپرس کاملا جدید، ون کاربردی و کارآمد، برای کارآفرینان جوان و ناوگان کوچک در نظر گرفته شده است که به دنبال بهترین نسبت قیمت به سود و تامین نیازهای اولیه خود هستند.

ون کاملا جدید Kangoo Van، ون خلاقانه با سبکی ورزشی و پویا، عمدتاً ناوگان، صنعتگران و بازرگانان را در جستجوی یک وسیله نقلیه سفارشی برای حرفه ای ها، مجهز به آخرین فن آوری ها، هدف قرار می دهد.

ون کاملا جدید کانگو با طراحی بیرونی عضلانی‌تر خودنمایی می‌کند. قسمت جلو کاملاً با یک خط کرومی بین جلوپنجره و سپر جلو طراحی شده است. Kangoo Van کاملا جدید با کناره‌های حجاری‌شده و شانه‌های مشخص، به لطف پرداخت‌های پیچیده و درج‌های کرومی خود، به بازار عرضه می‌شود. فضای داخلی کاملاً جدید آن یک داشبورد افقی با فضاهای ذخیره سازی متعدد ارائه می دهد. صندلی های جدید و کاملاً بازطراحی شده راحتی و دوام بیشتری را به ارمغان می آورند.

*کشورهای بازارهای بین المللی در اوایل سال 2021 مشخص خواهند شد.منبع

کانگو کاملاً جدید، فضایی زیبا و جادار با پنج صندلی واقعی، نیازهای خانواده ها و قبایل پویا را با ظاهری بازطراحی شده، راحتی و تجهیزات بیشتر و وسایل کمک رانندگی جدید، کاملا برآورده می کند. تمام ویژگی های مدولار هوشمندانه خود را حفظ می کند، که در بین مشتریان حرفه ای (اداره، مقامات محلی و انجمن ها) نیز محبوب است.

وانت اکسپرس جدید دارای سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK است و به وسایل کمکی رانندگی مانند کمک دید عقب، هشدار نقطه کور، دستیار پارک جلو و عقب بدون فراموش کردن آینه دید عریض.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: