رنو تالیسمان عضله‌های خود را نشان می‌دهد و از نسخه S-Edition خود، حتی اسپرت‌تر و قدرتمندتر از همیشه، رونمایی می‌کند.

S-Edition که بر اساس پایانه Intens مجهز شده است (بسته کمک های رانندگی و سیستم دید، Multisense، صندلی های ماساژور و غیره) توسعه یافته است. جاده.

 • رنو تالیسمان با ترکیبی از ظرافت و ظرافت، استقرار مثال زدنی در جاده، راحتی و عملکرد خود، خود را به عنوان یکی از محبوب ترین سدان های بازار معرفی کرده است. امروز، به مناسبت نمایشگاه خودرو ژنو، با سری محدود اسپورت‌تر از همیشه به جلوی صحنه بازمی‌گردد: Talisman S-Edition.

  تلیسمان که از طریق طیف گسترده ای از موتورهای دیزلی در دسترس است، برای اولین بار در محدوده خود از موتور بنزینی جدید TCe 225 همراه با گیربکس اتوماتیک 7 سرعته دوکلاچه EDC استقبال می کند. این موتور جدید با شتاب و برداشت خوب، با قدرت 225 اسب بخار (165 کیلووات) و گشتاور 300 نیوتن متر، لذت رانندگی را افزایش می دهد.

  بسته 4-کنترل، میرایی کنترل شده و رینگ های آلومینیومی 19 اینچی جدید به صورت استاندارد.

 • از نظر بیرونی، طراحی زیبا و انحصاری S-Edition از طریق رینگ‌های 19 اینچی مشکی Alizarine و شیشه‌های عقب رنگی آن برای حفظ حریم خصوصی بیشتر، معنای کامل خود را به خود می‌گیرد. با چراغ‌های جلو Pure Vision Full LED، رکاب‌های کرومی برجسته، روکش چرخ‌های مارک S-Edition و درپوش‌های آینه‌های مشکی ستاره‌ای، اصلاح بیش از هر زمان دیگری بخشی از DNA آن است.

  در داخل، دنیای Talisman S-Edition همچنان آرام است، اما با کمی اسپورت بودن خودنمایی می کند: تودوزی و داشبورد با چرم مشکی که به رنگ قرمز دوخته شده است (فرمان، گتر جعبه دنده و تزئینات درها به عنوان یادآوری)، خاکستری و قرمز خاص S -نسخه تشک های گلدوزی شده، پدال های آلومینیومی و برنامه های طراحی به سبک آلومینیومی. هدلاینر مشکی رنگ دیگری از اسپرت بودن را ارائه می دهد. فضای داخلی جادار، فناوری‌های نوآورانه و پرداخت‌های باکیفیت همچنان از ویژگی‌های بارز Talisman S-Edition هستند.

  Talisman S-Edition که از سپتامبر 2018 در اروپا عرضه می شود، با موتورهای دیگر مطابق با انتخاب هر کشور فروش عرضه می شود. قیمت ها متعاقبا اعلام خواهد شد. در همین حال، Talisman S-Edition برای اولین بار در نسخه استیت خود در غرفه ما در نمایشگاه خودرو ژنو تا 18 مارس به نمایش در خواهد آمد.

  با S-Edition، Talisman حس اسپرت مورد انتظار مشتریان ما را به طیف خود اضافه می کند. ورود موتور جدید 1.8 لیتری 225 اسب بخاری به این مدل اجازه می دهد تا برای لذت بیشتر رانندگی، قدرت را با ظرافت ترکیب کند. توضیح ساندرا گومز، مدیر برنامه بخش D.منبع

اسپرت تایپ داخلی، دوخت مشکی با قرمز، هر راحتی.

 • از سپتامبر 2018 در فرانسه و اروپا در دسترس است.

 • رنو تلیسمان در حال تقویت محدوده خود با S-Edition است، نسخه ای منحصر به فرد و شیک تر که موتور بنزینی 1.8 TCe 225 جدید را معرفی می کند.


 • منتشر شده

  در

  توسط

  برچسب‌ها: