رنو توئینگو الکتریک جدید یک سری جدید محدود به نام Vibes

در حالی که ملکه شهر در شرف تبدیل شدن به برق است، رنو یک سری محدود کاملاً جدید به نام Vibes ارائه می دهد. در حالی که این سری محدود ورود Twingo Electric را جشن می گیرد، در نسخه های موتورهای بنزینی خود نیز عرضه خواهد شد. سفارشات برای فرانسه از آغاز سال تحصیلی جدید در سال 2020 باز خواهد بود.

*به جز قرمز شعله و زرد انبهمنبع

علاوه بر انتخاب رنگ های ممکن، بدنه با رنگ های خاص تزئین شده است الگوها – مانند ارتعاش – متشکل از چندین خط سفید و خاکستری یا نارنجی و خاکستری بسته به رنگ انتخابی. دو نسخه از stripping موجود است: a “سبک“نسخه با تاکید بر خط لبه در امتداد بدنه، و “پر شدهنسخه ای که تا سقف امتداد دارد. برای تأکید بر این واقعیت که Vibes به دنیای الکتریکی تعلق دارد، با یک موتیف خاص در بال عقب سمت راست بالای دریچه شارژ مجدد تقویت شده است که نمادی از یک باتری. مونوگرام Vibes روی درهای عقب نوارهای محافظ جانبی را به شکل سگک کمربند تزئین می کند.

این سری لیمیتد که Vibes نام دارد، بر اساس روکش جدید Twingo Electric Intens ساخته شده است و دارای یک رنگ جدید انحصاری است: نارنجی والنسیا. دارای رادیاتور توری با لهجه های سفید و رینگ های آلیاژی 16 اینچی الماس سفید با روکش چرخ نارنجی با توجه به ایده دوگانگی، سری Vibe Limited همچنین در پالت رنگ‌های موجود* در Twingo Electric موجود است.

در داخل، داشبورد بالای نمایشگر دارای الگوی Vibes با راه راه های رنگی است. را صفحه نمایش 7 اینچی EasyLink به راننده اجازه می‌دهد تا در دسترس بودن ایستگاه‌های شارژ را در زمان واقعی بررسی کند و ویژگی‌های Google Android Auto و Apple CarPlay را تکرار کند. صندلی ها نیز در یک پایان منحصر به فرد با مخلوط می آیند روکش چرم/پارچه با لهجه های نارنجی ویژه طاقچه های در، تشک های روکش و یک پرتقال آنودایز شده پایه انتخابگر دنده بسته را کامل می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: