رنو در نشست 4L INTERNATIONAL 2017 شرکت می کند و عکس های آرشیو دیده نشده ای را منتشر می کند

درباره رنو کلاسیک

مجموعه رنو دارای بیش از 740 وسیله نقلیه است که همگی گواه نبوغ و تخصص سازنده‌ای است که در سال 1898 در بولون-بیلانکورت، نزدیک پاریس تأسیس شد. مجموعه‌ای زنده است که توسط رنو کلاسیک نگهداری، نگهداری و مدیریت می‌شود. ، که به طور منظم مدل هایی را برای نمایشگاه ها، نمایش ها و ویژگی های چاپی و تلویزیونی، و همچنین برای مسابقات اتومبیلرانی و رویدادهای ورزشی تاریخی در سراسر جهان منتشر می کند.منبع

طرفداران رنو 4 به طور خاص و خودروهای کلاسیک محبوب به طور کلی در مسابقه بین المللی 4L امسال در Circuits du Val de Loire (نزدیک به تنای، در منطقه Loir-et-Cher فرانسه) در تاریخ 21 تا 23 ژوئیه شرکت خواهند کرد.

گردهمایی 4L INTERNATIONAL بزرگترین گردهمایی این مدل نمادین در اروپا است، همراه با مشتقات متعدد، وانت های Estafette و دیگر رنوهای کلاسیک.

در حالی که مراسم افتتاحیه در سال 2009 حدود 300 خودرو را به خود جلب کرد، نمایشگاه فوق العاده امسال مجموعه ای از بیش از 1000 وسیله نقلیه از سراسر اروپا را به خود جلب کرده است.

و به مناسبت ششمین دوره این نشست دوسالانه، سازنده فرانسوی تعدادی عکس آرشیو منتشر نشده قبلی از رنو 4 را نیز به نمایش می گذارد. این عکس ها را می توانید در فایل پیوست مشاهده کنید.

رنو در قالب نمایشی از مدل‌های منتخب از مجموعه خصوصی خود، از جمله رنو 4 F4 و وانت‌های Estafette، به طور فعال در این ماجراجویی شرکت خواهد کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: