رنو در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 SYMBIOZ: مفهوم و چشم انداز تحرک 2030 را معرفی کرد.

رنو در نمایشگاه خودرو، خانه و مفهومی را در حالت استاتیک و پویا به نمایش گذاشت. در سناریوی اول، SYMBIOZ وارد خانه می شود تا به یک اتاق اضافی و مدولار در قالب یک فضای مفید، متحرک و متصل تبدیل شود که در داخل و سپس خارج از ساختار فیزیکی پارک می کند.

نسخه آزمایشی SYMBIOZ با مشارکت رهبران فناوری و صنعت خلاق در رویکرد نوآوری باز ساخته شده است:

  • ال جی در توسعه رابط انسان و ماشین نقش دارد.
  • یوبی‌سافت تجربه واقعیت مجازی را برای حالت رانندگی خودکار فراهم می‌کند.
  • Devialet در حال توسعه یک تجربه کاربری جدید از طریق سیستم صوتی پیشرفته است.
  • صانف در حال کار بر روی راه ارتباط خودرو با زیرساخت های شبکه جاده ای است.
  • TomTom با تخصص موقعیت یابی جغرافیایی خود همکاری می کند.
  • IAV در حال ارائه تخصص مهندسی رانندگی مستقل است.

فرانکفورت، 12 سپتامبر 2017 (نمایشگاه خودرو فرانکفورت) – رنو امروز SYMBIOZ را معرفی کرد، خانه و خودرویی یکپارچه که در هماهنگی با هم کار می کنند. SYMBIOZ چشم انداز خودروهای خودران، الکتریکی و متصل را به زمانی گسترش می دهد که وسایل نقلیه به طور کامل با خانه های متصل، شهرها، وسایل نقلیه دیگر و زیرساخت های جاده ارتباط برقرار می کنند و در اولویت های سفر، انرژی و سرگرمی افرادی که از آنها استفاده می کنند، شخصی تر می شوند. افشای یک خودروی مفهومی مرتبط با یک خانه متصل در یک نمایشگاه اتومبیل بی سابقه است. SYMBIOZ سناریوهای پویا را نشان می دهد که در آن ماشین در مکان های مختلف داخل و اطراف خانه و در حین سفر استفاده می شود.

برای مشاهده تمام عکس ها و فیلم ها روی بسته مطبوعاتی مربوطه در زیر کلیک کنید:

بسته را فشار دهیدمنبع

SYMBIOZ همچنین دید رنو از خودرو را به عنوان امتداد خانه در هنگام سفر نشان می دهد. فضای سخاوتمندانه کابین به پیکربندی دیفرانسیل عقب SYMBIOZ نسبت داده می شود که دو موتور الکتریکی در محور عقب قرار دارند و باتری ها در زیر کف قرار دارند. ترکیبی از داشبورد جمع شونده و صندلی‌های جلوی چرخان، آن را برای رانندگی خودکار «Mind-off» مناسب می‌کند ( 1 ). در این حالت، رانندگان می توانند به راحتی استراحت کنند و چت کنند، کتاب بخوانند یا از دسترسی کامل به دنیای دیجیتال شخصی خود لذت ببرند. فناوری شخصی سازی اضافی امکان تشخیص خودکار مسافران، تنظیمات سفارشی صندلی، پخش موسیقی و گزینه های سرگرمی را فراهم می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد ماشین دمو SYMBIOZ در اواخر سال جاری در دسترس خواهد بود.

کانسپت رنو SYMBIOZ از موتورهای تمام الکتریکی در راستای هدف رنو برای ادامه راهبرد انتشار آلایندگی صفر بهره می‌برد. رنو، پیشرو اروپا در خودروهای الکتریکی، SYMBIOZ را برای اطمینان از اشتراک انرژی خانه و خودرو توسعه داد. کیلووات ساعت از طریق یک شبکه هوشمند مشترک بین خودرو و خانه در یک محیط هوش مصنوعی که نیازهای مردم را پیش‌بینی می‌کند، توزیع می‌شود. برای مثال، می‌توان سیستم را طوری برنامه‌ریزی کرد که از انرژی ذخیره‌شده در باتری‌های خودرو به‌طور موقت برای چراغ‌ها، صفحه نمایش‌ها و لوازم خانگی در زمان اوج مصرف استفاده کند. اگر خاموشی وجود داشته باشد، این به طور خودکار اتفاق می افتد و اشتراک برق را می توان نظارت و تنظیم کرد.

رنو SYMBIOZ اولین صنعت را نشان می دهد

بازدیدکنندگان از نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2017 می‌توانند SYMBIOZ و این نمایشگر بی‌سابقه را که مظهر دیدگاه رنو در مورد چگونگی تکامل حرکت در سال‌های آینده و نسل جدید راه‌حل‌های تحرک و خدمات متصل است، کاوش کنند.

پس از یک سری اولیه از خودروهای مفهومی مبتنی بر استراتژی طراحی «چرخه زندگی» رنو که به دنبال پیش‌بینی استایل مدل‌های آینده ما بود، خودروهای مفهومی جدید ما شروع به کشف آنچه در آینده می‌تواند در حرکت حرکت کند، انجام داد. Laurens van den Acker گفت: رنو SVP طراحی شرکتی. «دیگر نمی‌توانیم به طراحی خودرو جدا از اکوسیستم اطرافمان فکر کنیم. Renault SYMBIOZ واقعاً یک پروژه منحصر به فرد است که به ما اجازه می دهد با برنامه ریزان، طراحان، مهندسان و معماران کار کنیم. هدف ما کشف مرزهای جدید در تجربه مشتری، فناوری، استفاده از انرژی و هماهنگی طراحی برای ایجاد یک تجربه جهانی کاملاً جدید بود.

یک ماشین آزمایشی واقعی بر اساس Easy Life of SYMBIOZ – به زودی در جاده ها

“روش استفاده از خودروهایمان در حال تغییر است. در حال حاضر یک ماشین چیزی بیش از یک راه برای رفتن از یک مکان به مکان دیگر است. پر از فناوری، در حال تبدیل شدن به یک فضای تعاملی و شخصی شده است که مسافران را به سایر خودروها، افراد و اشیاء اطرافشان متصل می کند. تیری بولوره، معاون اجرایی و مدیر ارشد رقابتی گروه رنو، گفت. با نگاهی به سال 2030، سناریوهای جدیدی را با استفاده کارآمدتر از انرژی، اتصال و سناریوهای رانندگی مستقل تصور می کنیم که نحوه زندگی و سفر ما را بهبود می بخشد.

( 1 چهارمین سطح از پنج سطح رانندگی خودران که توسط SAE International (انجمن مهندسین خودرو) تعریف شده است. با فعال شدن سیستم رانندگی خودکار خودرو، سطح 4 راننده را از تمام وظایف رانندگی پویا آزاد می کند.

یک خودروی آزمایشی الکتریکی، خودمختار و متصل که بسیاری از عناصر SYMBIOZ را واقعی می‌کند، اواخر امسال برای آزمایش در دسترس خواهد بود. این خودروی آزمایشی چشم‌انداز میان‌مدت برند قبل از سال 2023 را تجسم می‌دهد و پیش‌نمایش فناوری‌هایی را که مشتریان رنو ممکن است در آینده نزدیک در محدوده خودروهای تولیدی خود بیابند، ارائه می‌کند. این شامل یک نسخه تکامل یافته از فناوری MULTI-SENSE است که محیط و تجربه رانندگی را با روحیه مشتری در Mégane، Scénic، Talisman و Espace در محدوده فعلی ما تطبیق می دهد. این خودروی آزمایشی همچنین ویژگی‌هایی را به نمایش می‌گذارد “اتصال آسان” راه‌حل‌های نسل جدید تحرک و خدمات متصل، و پیش‌نمایش فناوری درایو خودکار رنو را که به‌تدریج در محدوده تحت نام مستقر خواهد شد، مشاهده خواهد کرد. “رانندگی آسان” .


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: