رنو در نمایشگاه Retromobile: نمایشگاهی که مورد تحسین طرفداران قرار گرفت

مجموعه رنو بیش از 750 وسیله نقلیه را گرد هم می آورد که گواه خلاقیت و دانش شرکتی است که در سال 1898 در Boulogne-Billancourt متولد شد. این مجموعه زنده است که توسط رنو کلاسیک نگهداری، نگهداری و اداره می‌شود، که به طور منظم آن را در نمایشگاه‌ها، نمایشگاه‌های تجاری، مسابقات تاریخی، گزارش‌ها – مطبوعات یا تلویزیون – و رویدادهای ورزشی در سراسر جهان به نمایش می‌گذارد.

به عنوان پیش نمایش در یک نمایشگاه فرانسوی، New Espace Initiale Paris نیز در کنار سالن مسافرتی Type BY 1910 به نمایش گذاشته خواهد شد که از نوادگان شایسته آن است، این دو ماشین تور بزرگ رنو اتاق نشیمن واقعی روی چرخ هستند که راحتی و حجم را به مسافران خود ارائه می کنند. .

درباره رنو کلاسیک

وب سایت رنو کلاسیکمنبع

مدل‌های دهه‌های 1960 و 1970 بخش عمده انتخاب را نشان می‌دهند و التقاط برند را نشان می‌دهند.

فیس بوک رنو کلاسیک

برای اولین بار در تاریخ نمایش. هر هفته از طریق صفحه فیس بوک کلاسیک رنو، کاربران اینترنت ترجیح خود را از طریق یک سیستم رای گیری برای راه اندازی غرفه ای که غنای دانش رنو را آشکار می کند، ابراز می کنند.

از دوازده وسیله نقلیه، سه وسیله قبل از جنگ هستند:

  • رنو تایپ BY de 1910
  • رنو تایپ LO “Fireman” از سال 1929
  • رنو ویواسپورت کانورتیبل از سال 1935

علاوه بر این انتخاب، 2 خودرو توسط رنو کلاسیک از بین خودروهایی که به تعداد زیاد توسط کلکسیونرهای خصوصی ارائه می شود انتخاب شده است:

  • یک نسخه شگفت انگیز Fuego Turbo USA (دوباره، اشاره ای به این مدل که امسال چهلمین سالگرد خود را جشن می گیرد)
  • یک پریماکاتر SAPRAR باشکوه و بسیار کمیاب با بدنه مارسل پورتو بر اساس طرحی از ژرژ پائولین در سال 1939 (همیشه اشاره ای به نودمین سالگرد پریماکاتر)

مجموعه ای که دانش رنو را به نمایش می گذارد

برای اولین بار، غرفه رنو (600 متر مربع) در نمایشگاه Rétromobile امسال میزبان یک نمایشگاه مشارکتی خواهد بود: علاقه مندان 10 خودرو را از بین 40 مدل از مجموعه ارائه شده توسط رنو کلاسیک انتخاب کرده اند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: