رنو سامسونگ موتورز از SM3 ZE جدید رونمایی کرد: برد بیش از 50 درصد افزایش می‌یابد.

استقلال رنو سامسونگ موتورز SM3 ZE – تنها سالن سه جعبه ای بازار – بر اساس چرخه تایید نوع کره ای 57 درصد افزایش یافته و به 213 کیلومتر رسیده است.

قدرت باتری بدون افزایش وزن به 36 کیلووات ساعت افزایش یافته است و با توجه به گزارش سازمان ایمنی حمل و نقل کره (KOTSA) با میانگین سفر روزانه در کره جنوبی که در سال 2016 به 40 کیلومتر رسیده است، SM3 ZE جدید می تواند تقریباً کار کند. پنج روز با یک بار شارژ

گفت ژیل نورماند، SVP، خودروی الکتریکی، رنو : گروه رنو، برند شماره یک EV اروپا و پیشگام بازار، در حال معرفی نسخه‌های نسل دوم خودروهای الکتریکی خود است. همانطور که در برنامه Drive the Future ما ذکر شده است، این روند گروه رنو را قادر می سازد تا پوشش جغرافیایی و بخش خود را تقویت کند و در بازار خودروهای الکتریکی پیشرفت کند.

دایگو (کره جنوبی)، 23 نوامبر 2017 – رنو سامسونگ موتورز صبح امروز از SM3 ZE جدید در نمایشگاه بین المللی خودروی آینده Daegu در کره جنوبی رونمایی کرد. گروه رنو که مصمم است محدوده خودروهای الکتریکی خود را برای پاسخگویی به تقاضای مشتریان ارتقا دهد و با توجه به تخصص خودروهای برقی که در هشت سال گذشته به دست آورده است، بدون ذکر جایگاه خود به عنوان رهبر بازار اروپا، به تجدید خط تولید خود ادامه می دهد. آخرین نمونه نسخه جدید SM3 ZE است که برای اولین بار در سال 2013 ظاهر شد.

این افزایش استقلال و کابین جادار مدل به SM3 ZE این امکان را می‌دهد تا به تقاضای شدیدی که نه تنها توسط مشتریان خرده‌فروشی، بلکه توسط ناوگان دولتی و اپراتورهای تاکسی بیان می‌شود، پاسخ دهد. در واقع، 1200 خودرو توسط وزارت بهداشت و رفاه کره جنوبی در آوریل گذشته خریداری شد، در حالی که این مدل به عنوان یک تاکسی برقی در سئول، دائگو و جزیره ججو نیز محبوب است.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: