رنو سامسونگ موتورز جدید SM3 ZE خود را معرفی کرد: خودکارآمدی بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

SM3 ZE به دلیل افزایش استقلال و ویژگی محفظه سرنشین جادار آن در سدان های کامپکت، تقاضای شدید مشتریان خصوصی و همچنین ناوگان دولتی و تاکسی ها را برآورده می کند. هزار و دویست نسخه در آوریل گذشته به وزارت بهداشت و رفاه فروخته شد، در حالی که SM3 ZE توسط تاکسی های برقی در سئول، دائگو و جزیره ججو نیز استفاده می شود.منبع

دایگو (کره جنوبی)، 23 نوامبر 2017 – رنو سامسونگ موتورز صبح امروز در نمایشگاه بین المللی خودروهای آینده در دایگو، کره جنوبی از SM3 ZE جدید رونمایی کرد. گروه رنو دائماً در حال بهبود برد الکتریکی خود است تا بتواند انتظارات مشتریان خود را برآورده کند، به ویژه از نظر استقلال. برای انجام این کار، گروه بر هشت سال تخصص و رهبری خود در خودروهای الکتریکی تکیه کرده و به تجدید مدل های موجود خود ادامه می دهد. اکنون نوبت SM3 ZE است که از سال 2013 به بازار عرضه شده است تا از دانش تیم های گروه رنو بهره مند شود. ژیل نورماند، مدیر خودروهای الکتریکی ، برجسته شده است:

طبق گفته اداره امنیت حمل و نقل کره (KOTSA) در سال 2016 به طور متوسط ​​روزانه 40 کیلومتر طی شده در کره جنوبی، SM3 ZE جدید می تواند حدود پنج روز با یک بار شارژ کار کند.

گروه رنو که پیشرو و پیشرو در حمل و نقل الکتریکی در اروپا است، نسل دوم مدل های الکتریکی خود را عرضه می کند. در راستای برنامه راهبردی آینده Drive، این سری از تجدیدها گروه رنو را قادر می سازد تا پوشش جغرافیایی و بخش خودرویی خود را تقویت کند و تغییر در مقیاس بازار برق را ارتقا دهد.

رنو سامسونگ موتورز SM3 ZE تنها سدان سه جعبه ای در بازار کره است. این کشور می بیند که خودمختاری خود تا 57 درصد افزایش یافته و به 213 کیلومتر می رسد (طبق چرخه صدور گواهینامه در حال اجرا در کره جنوبی). باتری اکنون انرژی 36 کیلووات ساعتی را بدون افزایش جرم حمل می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: