رنو سفارشات جدید Trafic Combi و New SpaceClass را آغاز کرد

کابین کاملاً بازطراحی شده است. با 935 میلی متر بهترین فضای سر را در این بخش ارائه می دهد. ظرفیت فضای ذخیره سازی کابین تا 86 لیتر با توزیع بهتر فضای ذخیره سازی بهینه شده است.
New Trafic Combi و New SpaceClass می توانند تا 9 نفر را با حجم صندوق تا 1.8 متر مکعب حمل کنند. آنها نیازهای مشتریان حرفه ای و خصوصی را برآورده می کنند که به دنبال حداکثر مدولار بودن و رفاه در کشتی هستند.

طراحی زیباتر و رساتر

محفظه مسافری با تهویه بیشتر و بهینه سازی بهتر

Trafic Combi و New SpaceClass سه موتور دیزلی را ارائه می دهند:

  • موتور جدید Blue dCi 110 با گیربکس 6 سرعته دستی
  • موتور جدید Blue dCi 150 با گیربکس 6 سرعته دستی یا اتوماتیک EDC
  • و موتور Blue dCi 170 با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک EDC موجود است.

Trafic Combi و New SpaceClass با نمای جلویی کاملاً بازطراحی شده، امضای نورپردازی LED به روز و رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی جدید، برش الماسی در SpaceClass، خود را نشان می‌دهند. Trafic Combi جدید با رنگی بی سابقه و پر زرق و برق عرضه شده است قرمز کارمینی.
در داخل، داشبورد جدید تیتانیوم مشکی زیر آن با یک نوار افقی، که با پانل های درب ترکیب می شود، فضای بیشتری را در کشتی ایجاد می کند. رنگ داشبورد با مدرنیته روشن می شود. SpaceClass جدید با داشبورد انحصاری متمایز است شهاب خاکستری برای ظرافت بیشتر

فن آوری های بیشتر در هیئت مدیره

این محدوده مجهز به فناوری Stop & Start با مقررات جدید تعیین شده توسط استاندارد Euro 6D FULL سازگار است.

Trafic Combi جدید و New SpaceClass دارای صفحه نمایش لمسی 8 اینچی و شارژر القایی هستند. به لطف جدیدترین سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK با ناوبری یکپارچه و سازگاری Apple CarPlay و Android Auto برای تلفن های هوشمند، اتصال گام جدیدی برداشته است.
ایمنی با کمک های رانندگی جدید مانند کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری فعال، منهشدار عبور از خط، منهشدار تشخیص خستگی وهشدار نقطه کور. یک نکته جدید دیگر: یک کیسه هوای جلو که از دو سرنشین محافظت می کند به کیسه های هوای جانبی اضافه شده است.

Renault Trafic Combi و Renault SpaceClass جدید از می 2021 به فروش خواهند رسید.منبع

طیف گسترده آبی dCi با گیربکس اتوماتیک EDC


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: