رنو سفارشات کانگوی جدید را باز کرد: فضای ترکیبی زیبا و جادار

نیو کانگو بهترین دسترسی و جادار بودن را در رده خود دارد. درهای جلو در 90 درجه باز می شوند، دسترسی به ردیف 2 با عرض باز شدن درهای جانبی کشویی 615 میلی متر تسهیل می شود. ردیف 2 از نظر قابلیت سکونت با سه صندلی واقعی به عنوان یک مرجع عمل می کند که به بزرگسالان و/یا کودکان اجازه می دهد تا به راحتی (حتی در صندلی های ماشین) جای بگیرند.

کانگو جدید با چهارده وسیله کمکی رانندگی به صورت استاندارد برای رانندگی آرام تر، ایمنی بیشتر سرنشینان و پارک راحت تر غنی شده است. در میان آنها، ما را حفظ می کنیم ترمز اضطراری فعال، کروز کنترل و محدود کننده سرعت با ترمز در سراشیبی، سیستم نگهدارنده خط فعال، سیستم مانیتورینگ نقاط کور فعال، و غیره.

کانگوی جدید با طراحی قوی و ورزشی جدید متمایز می شود: کاپوت افقی آجدار، قسمت جلویی بسیار عمودی و شانه های مشخص. به وضوح با روکش‌های زیبا و درج‌های کرومی به بازار عرضه می‌شود. New Kangoo از اولین سطح تریم مجهز به فناوری LED برای چراغ های جلو و عقب است.

5cfnnpy8fs-phpsu1kiiمنبع

نیو کانگو با داشتن یک صندلی نیمکت تاشو 2/3-1/3 و یک صندلی مسافری جمع شونده که می تواند بدون زحمت قابل جابجایی باشد، تمام قابلیت های کاربردی را که موفقیت خود را به موفقیت رسانده حفظ کرده است تا کفی صاف به طول 2.70 متر و حجم بارگیری را فراهم کند. 3500 لیتری

مجهز به تجهیزات کاربردی با آینه نظارت عقب و میله های سقفی خلاقانه است. همچنین دارای سیستم چندرسانه ای جدید رنو EASY LINK با تکثیر گوشی هوشمند و ناوبری متصل بر روی یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی است.

از اول آوریل، رنو سفارشات نیو کانگو را در فرانسه برای فروش از ژوئن 2021 باز خواهد کرد.

با داشبورد کاملاً جدید که دارای نوار چوبی تیره برس خورده و همچنین درج‌های کرومی در مکان‌های مختلف است، فضای داخلی دگرگون شده و به کیفیت می‌رسد. موقعیت رانندگی ارگونومیک تر است و 49 لیتر فضای ذخیره سازی در دسترس است. عایق صدا برای آرامش بیشتر در کشتی 10 درصد بهبود یافته است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: