رنو سفارشات کانگوی کاملاً جدید را باز می کند: فضای ترکیبی زیبا و جادار

کانگو کاملا جدید دارای طراحی جدید قوی و ورزشی با کاپوت آجدار افقی، قسمت جلویی بسیار عمودی و شانه های برجسته است. با پرداخت های زیبا و درج های کرومی به وضوح در حال حرکت به سمت بازار بالا است. از اولین سطح پایان، کانگو کاملا جدید به فناوری LED برای چراغ های جلو و عقب مجهز شده است.

این دستگاه به ویژگی های کاربردی مانند آینه دید عقب و میله های سقفی خلاقانه مجهز شده است. همچنین دارای سیستم چندرسانه ای EASY LINK کاملاً جدید رنو با تکثیر گوشی هوشمند و ناوبری متصل بر روی یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی است.

از اول آوریل، رنو سفارشات کانگوی کاملا جدید را در فرانسه برای فروش از ژوئن 2021 باز خواهد کرد.

m34kret7n1-php5fmjkfمنبع کانگو کاملاً جدید با چهارده وسیله کمکی رانندگی به صورت استاندارد ارائه می‌شود که برای رانندگی راحت‌تر، ایمنی بیشتر سرنشینان و پارک راحت‌تر ارائه می‌شود. این شامل ترمز اضطراری فعال، کروز کنترل و محدود کننده سرعت با کنترل تپه فرود، کروز کنترل تطبیقی ​​با Stop & Go و دستیار حفظ خطوط، نظارت فعال نقاط کور، و غیره.

کانگو کاملاً جدید تمام راحتی هایی را که باعث موفقیت آن شده است، با یک نیمکت تاشو 2/3-1/3 و یک صندلی مسافری تاشو که به راحتی قابل دستکاری برای ایجاد یک کف مسطح به طول 2.70 متر است، حفظ می کند. حجم بار 3500 لیتر

فضای داخلی با داشبورد جدید تغییر یافته و بهبود یافته است که دارای انیمیشن چوبی تیره رنگ و درج‌های کرومی در مکان‌های مختلف است. صندلی راننده با 49 لیتر فضای ذخیره سازی در اختیار شما ارگونومیک تر است. عایق صدا برای راحتی بیشتر در کشتی 10 درصد بهبود یافته است.

کانگو کاملا جدید بهترین قابلیت دسترسی و سکونت را در رده خود دارد. درهای جلو تا 90 درجه باز می شوند و دسترسی به ردیف 2 با عرض باز شدن درب جانبی کشویی 615 میلی متر آسان تر می شود. ردیف دوم از نظر قابلیت سکونت یک مرجع است، با سه صندلی واقعی که می تواند به راحتی بزرگسالان و/یا کودکان (حتی در صندلی های ماشین) را در خود جای دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: