رنو شراکت های جدیدی را برای غنی سازی تجربه متصل در خودروهای خود توسعه می دهد

2- سیستم چند رسانه ای OpenR Link جدید بهترین فناوری را برای ارائه برنامه ها و خدمات در دسترس و کاربرپسند و همچنین یک سیستم همیشه به روز ارائه می دهد. همچنین یک تجربه اتصال بی‌سابقه، کاملاً شبیه به یک گوشی هوشمند یا تبلت ارائه می‌کند و به لطف تشخیص صدا، می‌توان آن را با انگشتان یا با صدا کنترل کرد.

مشتریان علاوه بر دسترسی به برنامه های صوتی رایگان عالی، اشتراک 6 ماهه رایگان Sybel+ را نیز دریافت خواهند کرد، پیشنهاد پولی که دارای محتوای اصلی و انحصاری است.

VIVALDI، در حال مرور در حال انتظار

با استفاده از برنامه رایگان مرورگر Vivaldi، مشتریان می‌توانند از روی صندلی ماشین خود تماشا، خرید و مرور کنند و در حالی که منتظر شارژ شدن ماشین بدون نیاز به گوشی هوشمند یا تبلت هستند، سرگرم شوند. برای ایمنی بیشتر، مرورگر را فقط می توان زمانی که ماشین پارک کرده است استفاده کرد. با استفاده از این برنامه، کاربران می‌توانند تماس‌های ویدیویی برقرار کنند، دسترسی به برنامه‌های رایج آنلاین را راه‌اندازی کنند، به راحتی به سرویس‌های پخش دسترسی داشته باشند، داده‌های مرورگر را به‌طور ایمن همگام‌سازی کنند و موارد دیگر. از آنجایی که ویوالدی ابتدا حریم خصوصی کاربران را حفظ می کند، مردم می توانند اطمینان داشته باشند که می توانند به طور خصوصی در خودروهای رنو با سیستم OpenR Link مرور کنند و اطلاعات آنها در خودرو ذخیره نشده باشد. هنگامی که به یک حساب Vivaldi وارد می‌شوید، داده‌های مرور ممکن است بین سایر دستگاه‌هایی که به همان حساب وارد شده‌اند به اشتراک گذاشته شود. این داده ها حتی با رنو هم به اشتراک گذاشته نمی شود.

فردریک وینسنت، معاون اجرایی – سیستم اطلاعات و دیجیتال

به عنوان بخشی از گسترش کاتالوگ برنامه های خود، رنو چهار همکاری خبری را با توسعه دهندگان برنامه توسعه داده است تا تجربه مشتری در خودروهای جدید خود را که مجهز به OpenR Link هستند بهبود بخشد. – رابط سرگرمی اطلاعاتی جدید، کاملاً قابل تنظیم، بصری و متصل آن.

با اپلیکیشن رایگان “Radioplayer for Renault”، کاربران به هزاران ایستگاه رادیویی، رادیو تحت وب و پادکست از کشورهای تحت پوشش Radioplayer در اروپا دسترسی خواهند داشت. Radioplayer به آنها امکان دسترسی ساده به همه این محتوا را در حالت پخش زنده و پخش مجدد و به داده های مرتبط می دهد. با Radioplayer، کاربران از ویژگی های متعددی مانند گوش دادن آسان و شخصی به ایستگاه های رادیویی، نمایش عناوین در حال پخش یا امکان یافتن همه برنامه ها در پادکست ها بهره مند می شوند. سایر خدمات ویژه رنو به زودی در دسترس خواهند بود.

SYBEL، هزاران ساعت محتوای صوتی

EasyPark با کمک به رانندگان در مدیریت و پرداخت هزینه پارک بدون نیاز به ماشین فیزیکی یا حتی تلفن هوشمند، تجربه رانندگی متصل منحصر به فرد را افزایش می دهد. برنامه دانلود رایگان همچنین کوپن ها و پیشنهادات انحصاری را به کاربران خدمات ارائه می دهد.

پخش کننده رادیو، رادیو و پادکست زنده و ضبط شده

3- رابط رنو MY برای تمامی مشتریان رنو در دسترس است. دسترسی آسان به داده های خودرو را فراهم می کند و می توان از آن برای برنامه ریزی یک سرویس، مدیریت قراردادها یا صحبت با یک متخصص در هر زمان استفاده کرد. درباره رنو من بیشتر بدانید: https://www.renault.fr/decouvrez-myrenault.htmlمنبع

به مناسبت ورود Megane E-Tech Electric کاملا جدید به تمامی نمایندگی های رنو در سراسر اروپا، این برند چهار برنامه جدید را برای مشتریان اضافه کرده است تا از طریق OpenR Link دانلود کنند. کاربران می‌توانند به لینک‌هایی برای دانلود برنامه‌ها به همراه پیشنهادات منحصراً مذاکره شده از طریق MY Renault دسترسی داشته باشند3. سپس مشتریان می‌توانند انتخاب کنند که آیا می‌خواهند محتوا را برای نمایش مستقیم در کنسول رسانه داخل خودرو خود بارگیری کنند یا خیر.

EASYPARK، راه حل های پارکینگ ساده

با اپلیکیشن Sybel، رانندگان و مسافران از تجربه ای کاملاً طراحی شده برای سفری آرام و در عین حال برخورداری از طیف وسیعی از محتوای صوتی که هزاران ساعت پادکست، داستان، مستند، کتاب صوتی و داستان های کودکان را گرد هم می آورد، بهره مند می شوند. همچنین دارای طیف وسیعی از راه‌حل‌ها است که توسط تیم‌های Sybel طراحی شده‌اند تا در هنگام رانندگی از آن‌ها استفاده شود: فهرست‌های پخش موضوعی با سه ساعت محتوای از پیش بارگذاری‌شده، بدون توجه به دستگاهی که شروع به کار کرده‌اید از جایی که کار را متوقف کرده‌اید، دستیار صوتی هوشمند، توصیه‌های شخصی‌شده و لیست علاقه مندی ها

ما بسیار مشتاق هستیم که این برنامه‌ها را در تمام خودروهای رنو مجهز به OpenR Link، مانند Megane E-Tech Electric کاملاً جدید و New Austral آینده، عرضه کنیم. این همکاری با شرکای مختلف ما که EasyPark، RadioPlayer، Sybel و مرورگر Vivaldi هستند، بیانی ملموس از تمایل ما به ارائه خدمات، راحتی، ایمنی و سرگرمی بیشتر به مشتریان خود در وسایل نقلیه خود است.

1- برنامه Sybel در ابتدا فقط به زبان فرانسوی در دسترس است و از فرانسه، لوکزامبورگ، سوئیس، بلژیک و موناکو قابل دسترسی است. سه برنامه دیگر برای دانلود برای مشتریان ما در سراسر اروپا بسته به کشور موجود است.

این چهار برنامه به محض ورود به نمایندگی های رنو در اروپا در رابط OpenR Link مگان E-Tech الکتریکی کاملاً جدید در دسترس خواهند بود. برنامه های کاربردی دیگری نیز در آینده نزدیک به کاتالوگ اضافه خواهند شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: