رنو شریک رسمی جدید Greenweez Paris Premier Padel Major است

پس از موفقیت بزرگ همکاری در آخرین تورنمنت رولان گاروس، رنو تصمیم گرفت تا با فدراسیون تنیس فرانسه در ورزش راکت دیگری بپیوندد: پادل. رشته ای جوان، بازیگوش، مرسوم، مد روز و پررونق، که با بازیکنان، طرفداران و مسابقات بین المللی بیشتر و بیشتر در سراسر جهان در حال رشد است.

فدراسیون تنیس فرانسه (FFT) اولین دوره مسابقات گرین ویز پاریس برتر پادل ماژور را در استادیوم رولان گاروس برگزار می کند که از 11 تا 17 جولای 2022 برگزار می شود.

در طول هفته مسابقات، این برند همچنین یک غرفه 150 متر مربعی در راهروهای استادیوم رولان گاروس خواهد داشت که در آن بازدیدکنندگان می توانند رنو مگان E-Tech الکتریکی جدید، نمونه اولیه رنو 5 و SUV جدید رنو استرالیا را کشف کنند. نسخه Alpine Spirit.

لوگوی رنو به شبکه می رود

در این زمینه، داستان بین رنو و فدراسیون تنیس فرانسه از زمانی که رنو شریک رسمی سرگرد پاریسی پیست بین‌المللی پریمیر پادل شد، انگیزه جدیدی به خود می‌گیرد.

RENAULT X FALLEN

از نسخه 2022 و برای یک دوره اولیه سه ساله، رنو برای اولین سال شریک رسمی مسابقات خواهد شد و برای سال‌های بعد، در سال‌های 2023 و 2024، به وضعیت Premium Partner ارتقا خواهد یافت.

یک شراکت الکتریکی

به عنوان بخشی از این همکاری جدید، لوگوی رنو بر روی تورها و پانل های کناری زمین های اصلی در طول مسابقات نمایش داده می شود.منبع

به عنوان شریک رسمی جابجایی، رنو ناوگانی متشکل از 20 رنو مگان E-Tech الکتریکی جدید را به عنوان بخشی از کل ناوگان 30 وسیله نقلیه مورد استفاده برای نقل و انتقال بازیکنان، تیم‌ها و بازیکنان آنها در اختیار پادل ماژور برتر گرین‌ویز پاریس قرار می‌دهد.

به مناسبت جشن پادل ماژور برتر گرین‌ویز پاریس، استادیوم رولان گاروس تغییر خواهد کرد و از زمین سفالی قرمز نمادین به چمن مصنوعی و صفحات فلزی و شیشه‌ای تبدیل خواهد شد. شش مسیر پادل نصب خواهد شد که اصلی ترین آنها در دادگاه فیلیپ شاتریه است. زمین های 2، 3، 4، 5 و 6 نیز برای میزبانی مسابقات استفاده خواهند شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: