رنو شریک رسمی خودرویی پاری سن ژرمن شد

مارک آرمسترانگ، مدیر حامی مالی پاری سن ژرمن ، گفت:

ما خوشحالیم که رنو پاری سن ژرمن را برای نشان دادن ورود خود به فوتبال انتخاب کرده است و مفتخریم که باشگاه ما را با یکی از پیشگامان صنعت فرانسه مرتبط می کند. رنو جایگاه مهمی در برنامه کلی مشارکت ما خواهد داشت. ما مشتاقیم که از این فصل با یکدیگر همکاری کنیم و شاهد حضور بازیکنان خود در کمپین‌های معروف فرانسوی «لمسی» رنو باشیم.»

تماس با PSG:

فیلیپ بوروس، مدیر بازرگانی رنو فرانسه ، اضافه :

«ما خوشحالیم که برند رنو را با برند پاری سن ژرمن مرتبط می‌کنیم که به تأثیر پاریس و فرانسه در جهان کمک می‌کند. این مشارکت بزرگ فرصت های زیادی را در فرانسه و بین المللی به ما ارائه می دهد که به نفع مشتریان و شبکه های فروش ما خواهد بود. »

نیکلاس سرس
تلفن: +33 (0) 1 41 41 57 51
موبایل: +33 (0)6 58 22 44 23
ایمیل: [email protected]منبع

پاری سن ژرمن و رنو با هم کمپین های تبلیغاتی و تبلیغاتی جهانی و در مقیاس بزرگ را توسعه خواهند داد و شور و اشتیاق هواداران باشگاه پاریسی را با نیروی برجسته رنو به عنوان یکی از برندهای فرانسوی پیشرو در سراسر جهان ترکیب می کنند.

اتحاد بین این دو برند همچنین تمرکز دیجیتالی خواهد داشت – حوزه ای که هر دو خلاقیت قوی را به نمایش می گذارند. این باشگاه مشتاقانه منتظر است تا 60 میلیون دنبال کننده رسانه های اجتماعی خود را با محتوای آنلاین جذاب تر در نتیجه این همکاری غافلگیر کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: