رنو شما را به سفری در طول زمان می برد…

با استفاده از دوربین‌های مخفی، مشتریان Marcel Cab را در سرتاسر پاریس شگفت‌زده کردیم. برای یک روز کامل، عده‌ای خوش‌شانس (به‌طور تصادفی انتخاب شده‌اند) این فرصت را داشتند که با یکی از هفت خودروی نمادین رنو که برای این عملیات در دسترس بودند، سفر کنند، از جمله: «تاکسی د لا مارن» تاریخی؛ “خودروی خودران سیمبیوز”؛ “4CV”؛ “پروژه 900” اصلی؛ رنو 12 و نسل اول اسپیس و توئیزی.

درباره رنو: رنو، برند فرانسوی پیشرو در سراسر جهان، در 134 کشور با نزدیک به 12000 نقطه فروش حضور دارد. رنو 120 سال است که زندگی مشتریان خود را آسان کرده است. این برند به‌عنوان رهبر بازار خودروهای الکتریکی اروپا و متعهد به ورزش موتوری، با طراحی حسی و گرم خود، هر روز با اشتیاق هدایت می‌شود. #رنو #رنو120سالمنبع

فیلم این پروژه منحصر به فرد قرار است بینندگان اینترنتی را در تاریخ رنو غوطه ور کند، برندی که همیشه انتظارات جابجایی را برای همه، همیشه – هر زمان – برآورده کرده است. این فیلم در شبکه های اجتماعی رنو در دسترس است.

درباره مارسل تاکسی: مارسل تاکسی پلتفرمی است که به صورت 24 ساعته در دسترس است و مشتریانش می توانند بلافاصله یا از قبل تاکسی را در ایل دوفرانس رزرو کنند. در 1 آگوست 2017، RCI Bank and Services (بانک فرانسوی متخصص در تامین مالی و خدمات خودرویی، که کاملاً متعلق به رنو است) Class & Co، شرکت مادر مارسل کابین را خریداری کرد. این خرید تعهد بانک و خدمات RCI را به طراحی راه حل های ساده، جذاب و شخصی برای تسهیل تحرک مشتریان خصوصی و حرفه ای خود تأیید می کند.

Boulogne-Billancourt، 4 ژوئن، 2018 : رنو به مناسبت 120 سالگی خود، با Marcel Cab متحد شد تا به مشتریان خود تجربه ای منحصربفرد بدهد: فرصتی برای کشف یا کشف مجدد مدل های رنو که از سال 1898 تاریخ این برند را رقم زده اند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: