رنو طیف جدیدی از لاک ناخن را برای رانندگان خانم در حال حرکت راه اندازی کرد!

لاک ناخن Twingo یک نوآوری است که به دنبال تزیین و تسهیل زندگی رانندگان خانم است و به راحتی در هر کیف دستی حمل می شود، مگر اینکه – البته – دوست مردان آنها درخشش خوبی داشته باشند!

لاک ناخن Twingo (8.90 یورو) را می توانید از 12 ژوئن از فروشگاه اینترنتی آتلیه رنو (http://shop.atelier.renault.com/en/) خریداری کنید.منبع

رنو در همکاری با متخصص لوازم آرایشی طراح De Blangy، لوازم جانبی جدید و به‌ویژه اصلی را معرفی کرده است: لاک ناخن Twingo. به لطف انتخابی از چهار رنگ انتخاب شده برای مطابقت با روکش های محبوب آبی Dragée، Flamme Red، Etoilé Black و Eclair Yellow که برای Twingo موجود است، این لاک ناخن به صاحبان مغرور اجازه می دهد تا ناخن های خود را با رنگ ماشین خود هماهنگ کنند. اما لاک ناخن Twingo بیشتر از زیبایی ناخن انگشتان دست انجام می دهد.

Twingo علاوه بر طبیعت کاربردی، پر جنب و جوش و شاد آن، انتخاب ایده آلی برای خانم های رانندگان فعالی است که باید در شهر بگردند، اما به مد و ظاهر نیز توجه دارند. با در نظر گرفتن آنها، رنو از روح Twingo الهام گرفته است تا لوازم جانبی روزمره تولید کند که سبک مشخصه رنو را با سهولت زندگی برای دارندگان خودرو ترکیب می کند.

  • طیف جدیدی از لاک های رنو که می تواند خراش های جزئی بدنه را نیز برطرف کند.
  • انتخابی از رنگ ها هماهنگ شده برای مطابقت با چهار رنگ بدنه Twingo.

در دنیایی که رانندگی در مناطق مسکونی می‌تواند خطر خراش‌ها و خراش‌های کوچک را به همراه داشته باشد، گاهی اوقات سخت است که رنگ‌های بکر وسایل نقلیه را عاری از علامت نگه دارید. خوشبختانه، این لاک ناخن هوشمندانه جدید به عنوان یک راه حل مفید عمل می کند که با یک ضربه برس، تمام سطوح بدن را لمس می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: