رنو فروشگاه مفهومی خودروهای تمام الکتریکی را در مرکز برلین افتتاح کرد

فروشگاه مفهومی برلین مانند فروشگاه محبوب استکهلم که بیش از 14000 بازدیدکننده را در سه ماه اول جذب کرد، کار می کند. این کانال توزیع نوآورانه با وظایف آموزشی تا حد زیادی در مکان‌های شهری (مراکز شهر، مراکز خرید و غیره) موفقیت بزرگی را نشان می‌دهد و بر مزایای خودروهای الکتریکی در محیط‌های شهری تاکید می‌کند. رنو در حال بررسی راه اندازی فروشگاه های مفهومی خودروهای الکتریکی در سایر شهرهای اروپایی است.

– رنو: برند شماره یک خودروهای الکتریکی اروپا برای چهارمین سال متوالی.

– 170000 مشتری یک خودروی برقی رنو دارند.

– در حال حاضر از هر پنج خودروی برقی فروخته شده یک رنو است.

– ZOE پرفروش ترین خودروی الکتریکی در اروپا است.

این فروشگاه مفهومی جدید که در آلمان منحصر به فرد است، با توزیع کننده محلی Renault Autohaus König همکاری می کند. در مرکز شهر تاریخی برلین در نزدیکی میدان ژاندارمن مارکت واقع شده است. هدف فروشگاه تعامل با مشتریان و پاسخگویی به سوالات متداول در مورد خودروهای برقی و در عین حال ترویج مزایای رانندگی چنین وسایل نقلیه است. بازدیدکنندگان می‌توانند از یک تجربه فیزیکی و دیجیتالی با ارائه اطلاعات در مورد طیف وسیعی از خودروهای الکتریکی برند، زیرساخت‌های شارژ و سیستم‌های شارژ، قوانین محلی و یارانه‌ها، شرایط خرید و خدمات مرتبط با خودروهای الکتریکی لذت ببرند. مشتریان همچنین می توانند یک ماشین الکتریکی را آزمایش کنند و در فروشگاه سفارش دهند.

رانندگان بیشتر و بیشتری به وسایل نقلیه الکتریکی علاقه نشان می دهند، اما هنوز اطلاعات کمی در مورد آنها دارند. مشاهده می کند ژیل نورماند، SVP تجارت وسایل نقلیه الکتریکی – گروه رنو . هدف رنو به‌عنوان موفق‌ترین برند خودروهای برقی اروپا تا به امروز، در نتیجه بیرون رفتن و ملاقات با این مشتریان، پاسخگویی به سؤالات آنها و تسهیل تغییر برای کسانی است که تصمیم می‌گیرند گامی به سوی زندگی الکتریکی بردارند.»

– Kangoo ZE پیشروترین ون برقی اروپا است.منبع

ارقام کلیدی

برلین، آلمان، 18 ژوئن 2018 – رنو در حالی که به گسترش شبکه فروشگاه های مفهومی شهری خود ادامه می دهد، مرکز جدید تجربه خودروهای برقی رنو را در برلین، آلمان افتتاح کرده است. اولین مرکز تجربه EV در فوریه در استکهلم افتتاح شد تا موتورهای الکتریکی را به عموم مردم نشان دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: