رنو قصد دارد SUV 7 نفره را برای رقیب سافاری، XUV700 عرضه کند.


خودروساز فرانسوی رنو به زودی کار بر روی طیف جدید محصولات خود را برای بازار هند آغاز خواهد کرد. اتحاد رنو نیسان 4000 کرور سرمایه گذاری را اعلام خواهد کرد و اکثر سهم برای معرفی پلت فرم مدولار CMF-B استفاده خواهد شد. این پلت فرم برای تولید طیف گسترده ای از مدل های جدید هم برای رنو و هم برای نیسان در بازار ما استفاده خواهد شد.

رنو نسل سوم شاسی بلند داستر را عرضه خواهد کرد در بازار ما زمانی در سال 2024-25. مدل جدید بر روی پلت فرم جدید CMF-B طراحی و توسعه خواهد یافت. این پلت فرم مدرن به رنو اجازه می دهد تا ویژگی ها و زیربناهای مدرن تری را ارائه دهد. به اندازه کافی همه کاره است که می تواند سبک های مختلف بدنه و گزینه های مختلف موتور از جمله هیبریدی، پلاگین هیبریدی و بنزینی را در خود جای دهد. علاوه بر این، این پلت فرم دارای یک مشتق الکتریکی به نام CMF-B EV نیز می باشد. معماری جدید هنجارهای ایمنی موجود و آتی را برآورده می کند و از برقی سازی شامل پیشرانه های هیبریدی و EV پشتیبانی می کند.

داچیا بیگستر داستر

نه تنها داستر نسل بعدی، رنو همچنین یک شاسی بلند 7 نفره جدید را بر اساس پلت فرم جدید CMF-B عرضه خواهد کرد. این خودروساز فرانسوی فاش کرده بود مفهومی بزرگتر SUV 3 ردیفه در اوایل سال 2021. رنو تایید کرده است که نسخه تولیدی این SUV در سال‌های 2024-25 وارد بازار خواهد شد. گزارش‌های قبلی نشان می‌دهد که مدل تولیدی Bigster هم با «انرژی جایگزین» و هم با پیشرانه‌های هیبریدی عرضه می‌شود.

در بازارهای جهانی، مدل جدید قیمتی معادل مدل هایی مانند اشکودا کاروک و فولکس واگن تیگوان خواهد داشت. با این حال، اندازه SUV آن را به رقیبی غیرمستقیم برای SUV های بزرگتر مانند Skoda Kodiaq تبدیل می کند. در هند، شاسی بلند 7 نفره رنو در مقابل تاتا سافاری و ماهیندرا XUV700 قرار خواهد گرفت. کانسپت جدید Bigster 4.6 متر طول دارد. این شرکت ادعا می‌کند که شاسی‌بلند 3 ردیفه محصولی با ارزش و قیمت مناسب خواهد بود و برچسب قیمتی نزدیک‌تر به شاسی‌بلندهای کوچک‌تر خواهد داشت.

طراحی رنو داچیا بیگستر

کانسپت اصلی دارای نمای جلویی تهاجمی بود که توسط یک جلوپنجره تمام عرض تسلط داشت. جلوپنجره جلو با آخرین نسخه چراغ جلوی Y شکل داچیا ادغام می شود. این خودرو دارای چراغ‌های LED است که به نظر می‌رسد در جلوپنجره ادغام شده است، و یک سپر جلویی مربعی که یک جلوپنجره مرکزی بزرگ با یک جفت ورودی هوای عمودی را در خود جای داده است. نمای جانبی مانند یک شاسی بلند داستر بزرگتر به نظر می رسد که دارای قوس چرخ های گشاد شده و رینگ های آلیاژی 5 پره بزرگ است. در پشت، کانسپت Bigster دارای یک جفت چراغ عقب Y شکل و درب عقب تمیز است که نشان بزرگ داچیا را در خود جای داده است.

منبع – AutoCarIndia


رنو قصد دارد SUV 7 نفره را برای رقیب سافاری، XUV700 عرضه کند.
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: