رنو: هشتمین منتخب جشنواره فیلم فرانکوفون آنگوله

  • رنو از 22 تا 27 آگوست دهمین جشنواره فیلم فرانکوفون را به ریاست جان مالکوویچ بازیگر، تهیه کننده و کارگردان آمریکایی به آنگولم می برد.
  • 32 وسیله نقلیه در اختیار متخصصان هنر هفتم قرار گرفت: رنو تالیسمان، ترافیک مسافر، اسپیس.
  • رنو که از آغاز سینما در سال 1898 متعهد بود، به ترویج زبان فرانسه در 57 کشور تا ساحل عاج ادامه می دهد.

نسخه 2017 سینمای عاج را با حضور خانم دومینیک اوتارا، بانوی اول ساحل عاج، و 10 فیلم در رقابت تجلیل خواهد کرد. رئیس‌جمهور جان مالکوویچ با احاطه هیئت داوران متشکل از روزنامه‌نگار کلر شازال و بازیگر لورا اسمت، 7 جایزه Valois را به برندگان برنده جایزه اهدا می‌کند.

مانند ساحل عاج، که فضای این نسخه تاریخی را گرم می کند، ما یک ناوگان درجه یک را با 15 سدان بزرگ رنو تالیسمان انتخاب کرده ایم. ما مفتخریم که برای هشتمین سال متوالی از این رویداد حمایت می کنیم که اهمیت زبان فرانسه در سینمای معاصر را به ما یادآوری می کند. کلود هوگو، مدیر روابط عمومی اتحاد رنو-نیسان، مشتاق است.

رنو با وام 32 وسیله نقلیه از جشنواره فیلم فرانکوفون Angoulême که در سال 2008 توسط Dominique Besnehard ایجاد شد، حمایت می کند. این جشنواره که توسط منطقه Nouvelle-Aquitaine با عنوان “جشنواره های تابستانی” شناخته می شود، بیش از 30000 تماشاگر را در اطراف بازیگران، توزیع کنندگان، تهیه کنندگان و تامین کنندگان مالی گرد هم می آورد.

رنو همچنین شریک جشنواره های دوویل، کن، لیون لومیر، آلپ دوهوئز و مراسم سزار است.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: