رنو همکاری خود را با FIAC تمدید کرد

پس از اثر ثابت چهره به چهره ارائه شده به عنوان بخشی از نسخه قبلی توسط هنرمند معاصر Ange Leccia، رنو تالیسمان دوباره در راه است. برای این نسخه جدید، ناوگانی متشکل از 20 وسیله نقلیه، رنو تالیسمان و رنو اسپیس، شخصیت هایی از دنیای هنر را در طول مدت نمایشگاه که از 19 تا 22 اکتبر برگزار می شود، حمل خواهند کرد.

50 سال حمایت از هنر و مجموعه ای بی نظیر

پاریس، 20 اکتبر 2017. رنو که در چهار سال گذشته شریک نمایشگاه بین المللی هنر معاصر فیاک بوده است، از این چهل و چهارمین نسخه به عنوان حمل و نقل رسمی پشتیبانی می کند.

85368_1_6.jpg

رنو پیوندهای محکمی با دنیای هنر دارد که عمیقاً در تاریخچه این شرکت ریشه دارد. ماجرا به سال 67 و افتتاح دپارتمان «پژوهش، هنر و صنعت» برمی گردد. این آغاز همکاری منحصر به فرد با هنرمندان بزرگی بود که آثارشان مجموعه خود رنو و همچنین میراث ملی فرانسه را غنی کرد. مجموعه رنو که توسط مورخ و منتقد هنری آن هندری سرپرستی و گسترش یافته است، شامل بیش از 300 اثر از حدود 30 هنرمند بزرگ از جمله آرمان، دوبوف، تینگولی و وازارلی است.

این مجموعه نماد یک اتحاد رویایی بین دو دنیای دائماً در حال تغییر است: هنر و صنعت. رنو به ریشه های فرانسوی خود افتخار می کند و مجموعه خود را در چندین کشور که برای توسعه بین المللی آن مهم هستند – مانند ژاپن، مکزیک و چین به نمایش گذاشته است.

– مجموعه رنو
– گروه رنو
– FIACمنبع

در میان مجموعه‌های شرکتی که امروزه توسعه یافته و به نمایش گذاشته می‌شود، مجموعه رنو به عنوان یک پیشرو در نظر گرفته می‌شود و مانند هر نهاد متولی، هم معیار و هم یک مدل است. برای این شرکت، راهی برای ایجاد شهرت و وجهه خود است. برای دنیای هنر، این فرصتی است برای گذار از جامعه ای که منعکس کننده هنر به شرکتی است که بخشی از زمان آن است. (آن هندری، متصدی مجموعه رنو).

21198236_1_6.jpg

مشارکت با FIAC بخشی از سیاست آن برای حمایت از هنرهای خلاق است. رنو یک بازیگر پیشرو در زندگی اجتماعی و اقتصادی فرانسه برای بیش از صد سال، فرهنگ فرانسوی را در ژن های خود حمل می کند. و همچنین به شیوه خود به هنر زندگی مشهور فرانسه کمک کرده است. حمایت دیرینه رنو از هنرهای خلاقانه طبیعی و منسجم با هویت و تصویر این شرکت است. به عنوان بخشی از دفتر مدیر عامل، بخش روابط عمومی رنو مجموعه ای از مشارکت ها را با جامعه فرهنگی سازماندهی می کند: جشنواره فیلم کن (به مدت 35 سال)، جشنواره فیلم دوویل، جوایز سینمای سزار و سالن کنسرت La Seine Musicale و Chateau de. ورسای.

21198237_1_6.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد:

مجموعه رنو همچنان بر اساس گفتگو با فرهنگ های دیگر ساخته می شود. از سال 2010، این مجموعه آثاری از هنرمندان معاصر از کشورهای دیگر به دست آورده است: آنجلا پالمر (بریتانیا)، هه آن، ون فانگ (چین) و ارسلان سوکان (ترکیه).

من معتقدم هنر غنی‌کننده، الهام‌بخش، رهایی بخش است. من واقعاً این واقعیت را تحسین می کنم که رنو یکی از اولین شرکت هایی بود که یک مجموعه هنری ایجاد کرد، نه صرفاً با خرید آثار هنری، بلکه با دعوت از هنرمندان جدید برای خلق آثار هنری خود در کارخانه های رنو. به عنوان یک مفهوم روشنگرانه و ایده آل گرایانه بود که گاهی اوقات نتایج عملی غیرمنتظره ای را در قلعه طراحی شده توسط Vasarely نشان رنو، اولین اثر هنری که واقعاً به تولید انبوه رسید، بود. (لورنس ون دن آکر، رئیس گروه طراحی صنعتی رنو).


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: