رنو همکاری خود را با FIAC تمدید کرد

– مجموعه رنو
– گروه رنو
– FIACمنبع مجموعه رنو همچنان با گفتگو با فرهنگ های دیگر غنی می شود. از سال 2010، این مجموعه شامل آثاری از هنرمندان معاصر خارجی است: آنجلا پالمر (بریتانیا)، هه آن، ون فانگ (چین) و ارسلان سوکان (ترکیه).

“من معتقدم که هنر غنی می کند، الهام می بخشد، رهایی می بخشد. من واقعاً این واقعیت را تحسین می کنم که رنو یکی از اولین شرکت هایی بود که یک مجموعه هنری را راه اندازی کرد، نه تنها با خرید آثار هنری، بلکه با دعوت از هنرمندان برای خلق آثار هنری در کارخانه ها. از نظر مفهومی رویایی و آرمان گرایانه بود، با نتایج گاهاً کاربردی مانند لوگوی شرکت ایجاد شده توسط Vasarely، اولین اثر هنری واقعاً تولید انبوه. » (لورنس ون دن آکر، مدیر طراحی صنعتی گروه رنو).

50 سال پشتیبانی و مجموعه ای بی نظیر

85368_1_6.jpg

پس از صحنه‌سازی استاتیک، چهره به چهره، که توسط هنرمند معاصر Ange Leccia برای نسخه قبلی تولید شد، رنو تالیسمان دوباره به خدمت بازگشت. در واقع، برای این نسخه جدید، ناوگانی متشکل از 20 وسیله نقلیه، رنو تالیسمان و رنو اسپیس، شخصیت‌هایی را از دنیای هنر در طول نمایشگاه، از 19 تا 22 اکتبر، جابه‌جا خواهند کرد.

21198237_1_6.jpg

پاریس، 20 اکتبر 2017. رنو که به مدت چهار سال شریک نمایشگاه بین المللی هنر معاصر (FIAC) است، از این چهل و چهارمین نسخه به عنوان حامل رسمی پشتیبانی می کند.

در مجموعه‌های شرکتی که امروزه گرد هم می‌آیند و به نمایش گذاشته می‌شوند، مجموعه رنو به‌عنوان یک اجداد دیده می‌شود و مانند هر تصویر نگهبان، هم مرجع و هم یک مدل غیرقابل انکار است. برای این شرکت، بردار بدنامی و تصویری را نشان می دهد. برای دنیای هنر، این فرصتی است تا گذر هنری حک شده در جامعه را در چارچوب یک شرکت زمان خود به کار گیرد. » (آن هندری، متصدی مجموعه رنو).

مشارکت با FIAC بخشی از تمایل رنو برای حمایت از خلاقیت و به ویژه هنرمندان تجسمی است. رنو که بیش از صد سال است بازیگر اصلی زندگی اقتصادی و اجتماعی فرانسه است، نقش فرهنگ ملی را در ژن های خود دارد و به شیوه خود به هنر مشهور زندگی فرانسوی کمک می کند. حمایت طولانی مدت از خلقت طبیعی و مطابق با هویت و تصویر شرکت است. دپارتمان روابط عمومی رنو، در دپارتمان نمایندگی رئیس جمهور، مشارکت های مختلفی را با جهان فرهنگی ترتیب می دهد: جشنواره فیلم کن (شریک 35 ساله)، جشنواره فیلم دوویل، سزار، La Seine Musicale و کاخ ورسای.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد:

این مجموعه نمادی از نزدیکی رویایی بین دو جهان در تکامل دائمی است: جهان هنر و صنعت. رنو که به اصل فرانسوی خود افتخار می کند، مجموعه خود را در چندین کشور مهم برای توسعه بین المللی خود به نمایش گذاشته است – مانند ژاپن، مکزیک، چین.

21198236_1_6.jpg

رابطه رنو با هنر به ویژه قوی و عمیقاً در تاریخ این شرکت ریشه دارد. قدمت آن به سال 1967، سال ایجاد سرویس «تحقیق، هنر و صنعت» بازمی‌گردد. این بخش منشاء همکاری های منحصر به فرد با هنرمندان بزرگی است که آثار آنها مجموعه شرکت و همچنین میراث فرانسوی را غنی کرده است. مجموعه رنو که توسط مورخ و منتقد هنری Ann Hindry حفظ و غنی شده است، شامل بیش از 300 اثر از حدود 30 هنرمند بزرگ – Arman، Dubuffet، Tinguely، Vasarely و غیره است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: