رنو و داچیا: اخبار در نمایشگاه خودروی ژنو 2019

New Clio که بر اساس اصل دوگانه «تکامل و انقلاب» طراحی شده است، کدها را زیر پا می گذارد: طراحی بیرونی با پختگی بیشتری تکامل می یابد در حالی که طراحی داخلی کاملاً بازطراحی شده است. نیو کلیو با خطوط تراشیده تر و نمای جلویی محکم تر، پویاتر و مدرن تر است. در داخل، انقلاب آشکار است. کابین کاملاً بازطراحی شده از بخش‌های بالایی الهام گرفته است، هم از نظر کیفیت درک شده و هم از نظر فناوری‌های موجود.

را رنو توینگوی جدید

رنو کلیو جدید

رنو توئینگو جدید برای اولین بار معرفی شد

 • مدیران گروه رنو برای مصاحبه در دسترس خواهند بود.

  رنو نیو کلیو، پنجمین نسل از نماد خود را با فروش 15 میلیون دستگاه معرفی خواهد کرد. از اولین حضور خود در سال 1990، کلیو به پرفروش‌ترین خودروی گروه رنو در سراسر جهان تبدیل شده است، خودرویی که اغلب تاج محبوب فرانسوی‌ها را به خود اختصاص داده و از سال 2013 به رتبه‌ی پیشرو در بخش B در اروپا رسیده است.

  Boulogne-Billancourt، 21 فوریه 2019 – رنو و داچیا مشتاق دیدار شما برای کشف محصولات جدید خود هستند:

  * فرانسه، ایتالیا، انگلستان، کشورهای شمال اروپا، کشورهای آدریاتیک • منبع

  داچیا نسخه محدود جدید Ultimate خود را معرفی خواهد کرد

  • اولین نمایش جهانی برای رنو کلیو جدید: نماد این برند دستخوش انقلاب می شود

  • برای پیگیری کنفرانس مطبوعاتی (زنده در www.group.renault.com)

   داچیا نسخه محدود جدید Ultimate خود را معرفی کرد

   برای کشف آن از سالن 4 دیدن کنید!

   پس از ثبت رکورد در سال 2018، داچیا نسخه محدود جدید Ultimate را پیش‌نمایش خواهد کرد که در برخی کشورها با نام Techroad نیز شناخته می‌شود* که در مدل‌های خانواده داستر، لوگان و استپ‌وی (Sandero، Logan MCV، Lodgy و Dokker) در دسترس خواهد بود و عرضه می‌شود. در رنگ های جدید: فیوژن قرمز و خاکستری هایلند.

   رندز وو سه شنبه 5 مارس ساعت 8:15 صبح در غرفه رنو (سالن 4)

   Twingo جدید با ظاهری زیباتر در حال مدرن شدن است، در حالی که جنبه سرگرم کننده و چابک خود را حفظ می کند. در خارج و داخل، گزینه های سفارشی سازی جدیدی را ارائه می دهد. همچنین از آخرین نوآوری ها در ارتباط با اکوسیستم جدید رنو EASY CONNECT بهره می برد.

   لطفاً در صورت درخواست با خدمات مطبوعاتی تماس بگیرید.

  نیو کلیو اولین مدل این گروه خواهد بود که موتور هیبریدی E-Tech را بر اساس فناوری توسعه یافته توسط رنو ارائه می کند. با طیف کامل و نوآورانه ای از کمک های رانندگی، پیشگام در دموکراتیک کردن کمک راننده خواهد بود که منجر به رانندگی مستقل در یک وسیله نقلیه شهری می شود.


  منتشر شده

  در

  توسط

  برچسب‌ها: