رنو و داچیا: شما را در نمایشگاه خودروی ژنو 2019 می بینیم

* فرانسه، ایتالیا، انگلستان، کشورهای شمال اروپا، کشورهای آدریاتیکمنبع

Boulogne-Billancourt، 21 فوریه 2019 – رنو و داچیا شما را به کشف محصولات جدید خود دعوت می کنند:

رنو نیو کلیو، پنجمین اثر نماد خود را ارائه می کند که تاکنون 15 میلیون دستگاه فروخته است. از اولین حضور خود در سال 1990، کلیو به پرفروش ترین گروه رنو در سراسر جهان تبدیل شده است. خودرویی که اغلب به عنوان خودروی مورد علاقه فرانسوی ها شناخته می شود، حتی از سال 2013 به رتبه پیشرو در سگمنت B در اروپا رسیده است.

برای پیگیری زنده کنفرانس مطبوعاتی: www.group.renault.com

مدیران گروه رنو برای مصاحبه در دسترس خواهند بود.

داچیا سری جدید Ultimate محدود خود را معرفی کرد

رنو کلیو جدید

New Clio که بر اساس اصل دوگانه “تکامل و انقلاب” طراحی شده است، کدها را به هم می زند: طراحی بیرونی به سمت بلوغ بیشتر تکامل می یابد در حالی که طراحی داخلی کاملاً دوباره طراحی شده است. بنابراین، نیو کلیو با خطوط تراش‌کاری‌شده‌تر و نمای جلویی محکم‌تر، پویایی و مدرنیته را به دست می‌آورد. در داخل، انقلاب آشکار است. کابین کاملاً بازطراحی شده از بخش‌های بالایی الهام گرفته است، هم از نظر کیفیت درک شده و هم از نظر فناوری‌های موجود.

جدید Twingo با حفظ جنبه سرگرم‌کننده و چابک خود، پیشرفته‌تر شده و ظاهر جدیدی دارد! در خارج و داخل، گزینه های سفارشی سازی جدیدی را ارائه می دهد. همچنین از آخرین نوآوری ها در ارتباط با اکوسیستم جدید رنو EASY CONNECT بهره می برد.

New Clio اولین مدل این گروه خواهد بود که موتور هیبریدی E-Tech را بر اساس فناوری توسعه یافته توسط رنو ارائه می دهد. با ارائه کامل و بی‌سابقه وسایل کمکی رانندگی، پیشگامی در دموکراسی‌سازی خودروهای شهری برای کمک به رانندگی خودران خواهد بود.

شما را در روز سه شنبه 5 مارس ساعت 8:15 صبح در غرفه رنو (سالن 4) می بینیم.

برای کشف آن به سالن 4 بروید!

لطفا برای هر گونه درخواست با بخش مطبوعات تماس بگیرید.

پس از رکورد 2018، داچیا پیش‌نمایش سری Ultimate Limited را که در برخی کشورها Techroad نیز نامیده می‌شود، خواهد داشت. یک نسخه عرضی در مدل‌های داستر، لوگان و خانواده استپ‌وی (Sandero، Logan MCV، Lodgy و Dokker) که در رنگ‌های جدید ارائه می‌شود: فیوژن قرمز و خاکستری هایلند.

رنو توینگوی جدید


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: