رنو و فروویال سرویس جدید اشتراک گذاری خودرو را در مادرید راه اندازی کردند

درباره گروه رنو www.groupe.renault.com

این سرویس جدید اشتراک خودرو در مادرید به لطف تخصص 2 شرکت پیشرو به واقعیت تبدیل خواهد شد.

Ferrovial یکی از اپراتورهای زیرساخت و شرکت های خدمات شهری پیشرو در جهان است که متعهد به توسعه راه حل های پایدار است. این شرکت 97000 کارمند دارد و در بیش از 20 کشور فعالیت می کند. حوزه های اصلی تجاری آن عبارتند از: جاده های عوارضی، خدمات، ساخت و ساز و فرودگاه ها. این یکی از اعضای شاخص آبی تراشه IBEX 35 اسپانیا است و همچنین در شاخص پایداری داو جونز و FTSE4Good گنجانده شده است. تمام عملیات آن با رعایت اصول پیمان جهانی سازمان ملل متحد انجام می شود که این شرکت در سال 2002 به تصویب رساند.

مادرید، 31 اوت 2017 – Ferrovial Services و Renault قراردادی را برای اجرای سرویس اشتراک خودرو در مادرید امضا کردند. این پروژه با یک ناوگان اولیه متشکل از 500 وسیله نقلیه الکتریکی مستقر در کمربند M-30 و در برخی مناطق مجاور آغاز خواهد شد.

این سرویس اشتراک‌گذاری جدید، ظرفیت‌های Ferrovial Services در حوزه خدمات شهری و راه‌حل‌های سازگار با محیط‌زیست را با تجربه رنو به‌عنوان اصلی‌ترین تامین‌کننده خودروهای الکتریکی اروپا و یک برند پیشرو در زمینه تحرک پایدار ترکیب می‌کند. سرویس اشتراک خودرو مادرید از ZOE جدید استفاده خواهد کرد. در حال حاضر این تنها خودروی برقی بازار انبوه در بازار است که برد NEDC 400 کیلومتر، معادل حدود 300 کیلومتر در شرایط واقعی را ارائه می دهد، در نتیجه برد و زمان استفاده را افزایش داده و تعداد بیشتری از کاربران را مورد توجه قرار می دهد.

گروه رنو از سال 1898 شروع به تولید خودرو کرده است. رنو پیشگام خودروی الکتریکی در اروپا بود. امروزه این شرکت پیشتاز بازار اروپا برای خودروهای برقی و وانت های برقی است. از هر چهار خودروی برقی فروخته شده در اروپا، یکی رنو است. رنو تنها سازنده ای است که طیف کاملی از خودروهای برقی را ارائه می دهد، یعنی ZOE، Twizy و Kangoo ZE برای پوشش طیف گسترده ای از کاربردها. چشم انداز آن این است که وسیله نقلیه تمام الکتریکی را در مقیاس بزرگ عرضه کند. این شرکت به طور مداوم نوآوری می کند تا با وسایل نقلیه جذاب و مقرون به صرفه خود، و همچنین از طریق توسعه اکوسیستم تحرک الکتریکی، حرکت هر روزه موتور الکتریکی را آسان و دلپذیر کند.منبع

درباره Ferrovial www.ferrovial.es


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: