رنو و موتریو در نمایشگاه فرانچایز پاریس با کارآفرینان ملاقات می کنند

پیوستن به شبکه Motrio دسترسی بدون حق امتیاز به یک برند مکانیکی و بدنه شناخته شده را فراهم می کند. Motrio با داشتن کاتالوگی از 57000 قطعه برای همه برندها، طیف گسترده ای از ابزارها و خدمات را برای کمک به متخصصان خودرو در کارهای روزمره خود، به ویژه با یک سیستم دیجیتال کامل، توسعه داده است: قرار ملاقات آنلاین شما، ارتباطات ملی که به شما منتقل می شود. شبکه های اجتماعی اصلی و رسانه های دیجیتال، پشتیبانی از تعمیرکاران در مدیریت ابزارهای دیجیتال. تسهیلگران شبکه Motrio با توجه به نیازهای تعمیرکاران و مشتریان خود، از طریق رویدادهای متعددی که باعث ارتقای نتایج، توسعه تجارت و افزایش دیده شدن آنها می شود، از اعضا پشتیبانی می کنند. برند Motrio متکی بر یک شبکه محلی محلی است که از شهرت و پویایی یک برند بین المللی بهره می برد و به استقلال اعضای خود احترام می گذارد.منبع

رنوشرکت پیشرو در توزیع خودرو در فرانسه با 3000 نمایندگی مستقل، حضور خود را در نمایشگاه تجاری Franchise Expo پاریس امسال نیز تایید کرد. غرفه (C48)، واقع در قلب سالن 2.2، به بازدیدکنندگان امکان می دهد فرصت های سرمایه گذاری را که در حال حاضر توسط شبکه نمایندگی های رنو ارائه می شود، کشف کنند. رنو از ایجاد شعبه تا تصاحب سایت‌های موجود، به کارآفرینان این فرصت را می‌دهد تا به شبکه خودروسازی پیشرو در فرانسه بپیوندند، یک شبکه محلی، طولانی مدت و سودآور.

تماشا کردبرند گروه رنو، برای اولین بار در Franchise Expo Paris حضور خواهد داشت. موتریو با تکیه بر موفقیت خود در قطعات یدکی، شبکه تعمیرات چند برند خود را در سال 2003 راه اندازی کرد. این شبکه که به سرعت در حال گسترش است اکنون بیش از 1000 تعمیرکار در فرانسه دارد و به طور موثر پوشش سرزمینی شبکه نمایندگی ها و نمایندگان رنو را تکمیل می کند. برای ادامه استقرار خود در قلمرو ملی، این علامت در جستجوی اعضای جدید متخصص در مکانیک یا بدنه، در جایگاه G35 حضور خواهد داشت.

تبدیل شدن به یک نماینده رنو امکان دسترسی به بسیاری از مشاغل در تجارت خودرو را فراهم می کند: مدیریت بازرگانی، فروش خودروهای جدید رنو و داچیا، فروش وسایل نقلیه دست دوم، مکانیک، تعمیر و نگهداری، بدنه، اجاره خودرو اشتراکی Mobilize… فرصت های متنوعی که می توانید پاسخ دهید پروفایل های همه اقشار

علاوه بر ایجاد نمایندگی‌های جدید، سالانه بیش از صد گاراژ رنو در تمام مناطق فرانسه تصاحب می‌شود. کارآفرینان جدیدی که به شبکه نمایندگی ها می پیوندند چندین هفته آموزش می بینند و به صورت روزانه توسط نمایندگی های محلی خود و تیم های میدانی دپارتمان های منطقه ای رنو و داچیا پشتیبانی می شوند. برای ایجاد یک رابطه مشارکتی قوی با برندها کافی است و در طول زمان سودآور است.

برند MOTRIO، شبکه ای از Rگسترش بازتولید چند برند

شبکه نمایندگی رنو، بسیاری از فرصت های تجاری


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: