رنو پنجاهمین سالگرد تولید رنو 5 را در نمایشگاه رتروموبیل جشن گرفت

هیوگ پورترون، مدیر کلاسیک رنومنبع

ما خوشحالیم که پنجاهمین سالگرد نماد رنو 5 را با علاقه مندان، طرفداران، روزنامه نگاران، شرکا و کلوپ ها در Salon Rétromobile، یکی از شناخته شده ترین نمایشگاه های خودروهای قدیمی در اروپا جشن می گیریم. در غرفه رنو، بازدیدکنندگان می توانند تاریخچه این مدل را دوباره کشف کنند و با نمونه اولیه رنو 5 نگاهی اجمالی به آینده این برند داشته باشند.

این رنو 5 برقی آینده در سال 2024 به بازار عرضه خواهد شد. این خودرو در فرانسه، در Manufacture de Douai، در بخش برق تولید خواهد شد.

مانند گفتگوی بین گذشته و آینده، نمونه اولیه رنو 5 در جایگاه روبروی رنو 5 برقی از سال 1974 قرار گرفته است. فرصتی برای کشف، برای اولین بار در فرانسه، مدل الکتریکی ضروری و محبوب آینده رنو.

بیش از 820 متر مربع، بازدیدکنندگان می توانند دوازده رنو 5 تاریخی را کشف کنند. مدل‌های دوره‌ای انتخاب شده از مجموعه رنو کلاسیک برای بازخوانی تاریخ رنو 5. از نسخه 1972 “L” تا 1990 Supercing Baccara، نسل آن.
مسابقات اتومبیل رانی همیشه بخشی از تاریخ رنو بوده است. رنو 5 نیز از این قاعده مستثنی نیست. نسخه‌های ورزشی و مسابقه‌ای آن به ارتقای آن به جایگاه نمادین کمک کرده است. برخی از خودروهای افسانه ای به نمایش گذاشته شده اند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: