رنو کلیو جدید به عنوان بهترین خودروی تولیدی در RTL Grand Prix – Auto Plus – Turbo انتخاب شد

کلیو جدید صفحه جدیدی در حماسه ای باز می کند که در سال 1990 آغاز شد. تقریباً 30 سال بعد، کلیو تاکنون 15 میلیون دستگاه فروخته است و به این ترتیب به پرفروش ترین خودروی فرانسوی در جهان تبدیل شده است. سال 2019 آغاز این نسل پنجم است که مصمم است همچنان در بخش خود پیشتاز بماند. بنابراین، Clio می‌تواند روی فضای داخلی جادار و نوآورانه‌اش حساب کند، با عریض‌ترین صفحه‌نمایش‌ها در این رده همراه با سیستم چندرسانه‌ای Easy Link متصل کاملاً جدید. همچنین از بسیاری جهات برای رنو و این سگمنت پیشگام است. بنابراین New Clio فناوری هیبریدی جدید E-TECH و آخرین نسل کمک های رانندگی (اولین گام به سمت خودروی خودران) را افتتاح می کند.

“ما خوشحالیم که می بینیم مردم به طراحی New Clio رای داده اند. از همان نگاه اول، انقلاب داخلی آشکار است، با یک کابین هوشمند هوشمند متمرکز بر فناوری، راحتی و فضا برای راننده و سرنشینان. New Clio یک خودروی همه کاره ای که فناوری آن زندگی روزمره مشتریان ما را آسان تر می کند.” نظرات Antoine Genin، مدیر طراحی داخلی.

“این جایزه اولین جایزه برای این کلیو جدید و همه تیم هایی است که برای ایجاد بهترین کلیو کار کرده اند. ما خوشحالیم که می بینیم که این اشتیاق در داخل نیز به طور گسترده توسط مردم و طرفداران بسیاری به اشتراک گذاشته شده و تقویت می شود. C یک نشانه واقعی اعتماد به رنو و نیو کلیو، که مجموعه ای از محصولات آینده متصل، الکتریکی و مستقل را افتتاح می کند. Olivier Brosse، مدیر برنامه New Clio خوشحال می شود.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: