رنو کلیو کاملا جدید برنده جایزه بهترین خودروی تولیدی در RTL – Auto Plus – Turbo Grand Prix شد.

کلیو کاملاً جدید صفحه جدیدی را در حماسه ای باز می کند که در سال 1990 آغاز شد. تقریباً 30 سال بعد، کلیو با 15 میلیون دستگاه فروخته شد و تبدیل به پرفروش ترین خودروی فرانسوی در جهان شد. سال 2019 آغاز این نسل پنجم است که مصمم است در بخش خود پیشتاز بماند. Clio می‌تواند روی فضای داخلی جادار و نوآورانه‌اش حساب کند، با عریض‌ترین صفحه‌نمایش در دسته‌اش همراه با سیستم جدید متصل چندرسانه‌ای Easy Link. همچنین از بسیاری جهات برای رنو و این سگمنت پیشگام است. New Clio فناوری هیبریدی جدید E-TECH و کمک رانندگی پیشرفته را افتتاح می کند (اولین گام به سمت خودروی خودران).

ما خوشحالیم که می بینیم که مردم در مورد طراحی کاملاً جدید Clio مشتاق هستند. از نگاه اول، انقلاب داخلی با یک کابین هوشمند با تمرکز بر فناوری، راحتی و جا بودن برای راننده و همه سرنشینان، چشمگیر است. نیو کلیو یک خودروی همه کاره است که فناوری آن، زندگی روزمره مشتریان ما را آسان‌تر می‌کند. «آنتوان جنین، معاون طراحی داخلی، نظر داد.

این اولین جایزه برای این کلیو جدید و تمام تیم هایی است که برای ایجاد بهترین کلیو تا کنون تلاش کرده اند. ما خوشحالیم که می بینیم که این شور و شوق داخلی نیز به طور گسترده توسط عموم و بسیاری از طرفداران به اشتراک گذاشته شده و تقویت می شود. این نشانه واقعی اعتماد به رنو و نیو کلیو است که مجموعه ای از محصولات آینده متصل، الکتریکی و مستقل را افتتاح می کند. اولیویه بروس، مدیر برنامه New Clio می گوید.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: