رنو کیگر: شاسی بلند کامپکت جدید برای هندمنبع

کیگر با طراحی قاطعانه مدرن و پویا و فضای داخلی سخاوتمندانه خود دارای شخصیت بسیار قوی است. با تجهیزات و ویژگی هایی که در این سطح قیمت در این سگمنت شنیده نشده است، و انتخاب دوگانه موتور و گیربکس، همه کارت ها را در دست دارد تا مشتریان هندی را به دنبال اصالت و تازگی جذب کند.

کیگر با طول کمی کمتر از 4 متر به عنوان یک SUV شهری طبقه بندی می شود. با وجود این فشردگی، دارایی های محکمی از نظر فضای داخلی است. فلسفه طراحی داخلی به طور هماهنگ روح قوی یک SUV را با حسی پیچیده و تکنولوژیکی ترکیب می کند. طراحی داخلی هوشمندانه مبتنی بر اشتراک گذاری و دوستی است.

هند که دومین کشور پرجمعیت جهان است، پتانسیل رشد بالایی دارد و همچنان یکی از جذاب ترین بازارهای جهان است. مانند بسیاری از کشورها، بازار SUV در سال های اخیر به طور پیوسته در حال رشد بوده است. رنو با توجه به مشتریان خود، نیازها و کاربردهای آنها، خیلی زود از این تقاضای رو به رشد آگاه شد. این برند با توسعه محصولات مخرب مانند Kwid و Triber، بخش های خاصی را متحول کرده است. رنو به عنوان یکی از تنها تولیدکنندگانی که در سال گذشته سهم بازار را در بازار رو به کاهش به دست آورده است، خود را به عنوان رهبر در میان برندهای اروپایی توزیع شده در هند تثبیت کرده است.

رنو کیگر: طراحی، طراحی داخلی و فناوری

از نظر فناوری، رنو کیگر دارای یک صفحه نمایش لمسی بزرگ 8 اینچی (20.3 سانتی متر) سازگار با Apple CarPlay و Android Auto، با اتصال بلوتوث و WIFI است. تجربه رانندگی با تنظیمات MULTI-SENSE افزایش می‌یابد که به راننده امکان می‌دهد حالت‌های مختلف رانندگی را انتخاب کند، سیستم صوتی Auditorium 3D Sound by Arkamys، همچنین دوربین‌های سرعت و دوربین دید عقب با خطوط راهنمایی برای پارک آسان.

هند یکی از جذاب ترین بازارهای جهان است

کیگر یک SUV اسپرت و عضلانی، متمرکزی از انرژی با دو چهره است: مدرنیته شهری و چابکی در هر جاده ای. بدنه عضلانی آن هم استحکام و هم پویایی را القا می کند. یک دعوت واقعی برای فرار به جنگل شهری و تجربه های جدید رانندگی.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: